ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...
دکتر روح ...احمدزاده کرمانی در گفت و گو با وکیل ملت:

احمدی نژاد اگر وارد صحنه انتخابات شود قطعا تایید صلاحیت می شود

گفت و گو از عارف واحد ناوان

وکیل ملت: احمدی نژاد می آید یا نمی آید این خود پرسش بزرگی است که بخش مهمی از افکار عمومی و فعالان سیاسی را به خود مشغول کرده است.روز گذشته اما در حاشیه یک نشست فرصتی پیش آمد تا همین سئوال را از دکتر روح ...احمدزاده کرمانی که از نزدیکان رییس جمهور سابق است ، بپرسم.

تاریخ انتشار: 28مرداد1395|15:11

احمدی نژاد اگر وارد صحنه انتخابات شود قطعا تایید صلاحیت می شود
| کد خبر: 187598

دکتر احمدزاده کرمانی اما به این سوال ساده و شفاف پاسخ دوپهلو داد و گفت که احمدی نژاد نمی آید وقتی از او پرسیدم که اگر نمی آید پس چرا وی مرتب از این استان به آن استان و از این شهرستان به آن شهرستان سفر می کند و در اجتماعات سخنرانی می کند و نشست می گذارد چنین پاسخ داد :این نوعی گفتمان انقلاب اسلامی است و رییس جمهور سابق جهت پاسداشت آرمان های حضرت امام ( ره ) و خط رهبری با مردم حرف می زند در هر صورت او هشت سال رییس جمهور مملکت بود و با مردم در ارتباط تنگاتنگ بود از همین رو او دوست دارد این ارتباطات مردمی حفظ شود.

 از دکتر احمدزاده کرمانی  که در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی همچنین  استاندار فارس بود پرسیدم که شما از نزدیکان رییس جمهور سابق هستید و در ارتباط با او ، بنابر این آیا احمدی نژاد واقعا عزمش را برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده جزم کرده است یا نه ؟!

می گوید که احمدی نژاد هنوز به جمع بندی نهایی برای انتخابات سال آینده نرسیده است.با این حال وقتی از دکتر احمدزاده کرمانی می پرسم که اگر وی به این جمع بندی نهایی برسد که باید وارد کارزا انتخابات بشود  آیا از فیلتر شورای نگهبان می گذرد یا نه ؟! خود را جمع  می کند اینار اما بسیار جدی و محکم تاکید می کند که  محمود احمدی نژاد نمی آید اما اگر وارد صحنه بشود بی هیج تردیدی صلاحیت اش تایید می شود چون او هیچ مشکلی برای تایید صلاحیت ندارد.

به نظر هر چه این گفت و گو به زمان پایانی می رسید دکتر احمدزاده کرمانی هم جدی تر می شد چرا که او حرف های پایانی اش را با تاکید بر این جمله که احمدی نژاد مشکل تایید صلاحیت ندارد و اگر وارد صحنه شود با آرای بسیار بالا پیروز انتخابات می شود به پایان می رساند. 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top