ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی
ادامه...

تاریخ انتشار: 29مرداد1395|02:05

| کد خبر: 187694

حد ورزش ایران همین نیست، حد مسوولان ورزش ایران این است!

وکیل ملت: از هر مدیر و مقام مسوولی توقع داشتیم دنبال توجیه و بهانه جویی برای ناکامی ورزش ایران برود غیر از وزیر ورزش که ناسلامتی تحصیلکرده ورزش است و باید حرف تخصصی و علمی بزند، نه دیمی!

در روزهایی که بی صبرانه منتظریم کاروان ورزش ایران از ریو برگردد و وزیر ورزش خارج از بحث احساسات و گریه کردن و اشک ریختن و این داستان ها، با ناکامان برخورد کند و شکست خورده ها را کنار بگذارد و از مقصرین اصلی ناکامی ها توضیح بخواهد، از گودرزی حرفی شنیدیم که پاک ناامیدمان کرد.

 وزیر ورزش که تحصیلکرده تربیت بدنی است و باید حرف علمی و تخصصی بزند نه حرف دیمی، به جای برخوردها با ناکامان و وعده حذف شکست خورده ها و به کارگیری نیروهای جدید و متخصص، با بهانه جوها و توجیه کن های حرفه ای همراه و هم داستان شده و می گوید حد ورزش ایران همین است!

 این هم شد حرف جناب وزیر؟ حد ورزش ایران همین شکست ها نیست، حد مدیران ورزش ما همین است که شکست بخورند و به حضور در میادین مهم مثل المپیک قانع باشند وگرنه حد ورزش و ورزشکار ایرانی خیلی بیش از این است. ما را باش که توقع داشتیم وزیر ورزش یقه کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک را بگیرد و او را بابت این پسرفت سرزنش و توبیخ کند اما متاسفانه جناب وزیر خودشان هم سرگرم توجیه هستند!

 خدا را شکر که تفکر وزیر ورزش در این مملکت نهادینه نشده وگرنه اگر قرار بود در تمام عرصه ها بگوییم حد ما همین است و دنبال پیشرفت نرویم و خودمان را ارتقا ندهیم، الان در ردیف کشورهای عقب مانده دنیا بودیم و دیگر جهان از ما با احترام یاد نمی کرد و کسی نمی گفت ایرانی ها با وجود تحمل تحریم های سخت و ناجوانمردانه در تمام زمینه های علمی و صنعتی و ... در حال رشد و توسعه هستند.

 به قول یکی از دوستان، اگر شهید تهرانی مقدم هم این طور فکر می کرد و مثل گودرزی می گفت حد ما همین است و به کم قانع می شد، امروز به جای موشک قاره پیما  همچنان  بزرگترین دستاورد ما خمپاره انداز بود! اگر شهید شهریاری هم مثل وزیر ورزش فکر می کرد  و می گفت حد ما همین است، به جای اورانیوم 20 درصد باید آبگوشت بزباش را غنی می کردیم! اگر شهید کاظمی آشتیانی هم مثل وزیر ورزش فکر می کرد 100 سال دیگر هم  به فناوری سلول های بنیادین نمی رسیدیم! 

 جناب وزیر باور بفرمایید حد ایران وزیرهایی در این حد و اندازه نیست! لطفا یا فضا را به نفع وزرای قوی تر خالی کنید یا با قدرت مقابل ترویج این باور غلط که حد ورزش ما همین است بایستید و تمام مقصرین ناکامی ها را از ورزش برانید تا حرفه ای ها و متخصص ها و باانگیزه ها بیایند و هم به شما و هم به دنیا ثابت کنند حد ورزش ما خیلی بیشتر از این است.

رادنیوز

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

صادق
|
29مرداد ماه 1395
0
0
آخه عزیز من اول باید از خودش شروع می کرد

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top