تاریخ انتشار: 30مرداد1395|21:36

| کد خبر: 187930

پس از شکست در دیدارهای رسمی/استقلال دیدار دوستانه اش را هم واگذار کرد

وکیل ملت: استقلال تهران در یک دیدار تدارکاتی مقابل تیم لیگ دویی پاس همدان در ورزشگاه آزادی تن به شکست داد.

آبی پوشان تهران که برای رسیدن به آمادگی در دوران تعطیلات، بازی های تدارکاتی را در دستور کار خود دارند، در یک دیدار تدارکاتی برابر تیم پاس همدان متحمل شکست خورد.

دقایق حساس این بازی به شرح زیر بود:

دقیقه 10)  اعلام یک ضربه ایستگاهی در دقیقه دوم برای استقلال. کاوه رضایی با یک شوت تلاش کرد دروازه حریف را باز کند اما این توپ با اختلافی اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 19- گل برای پاس)  ضد حمله تیم پاس باعث ایجاد یک موقعیت تک به تک برای مهاجم این تیم شد تا در دقیقه ۱۹ شهرام کوثری اولین گل بازی را به ثمر برساند.

دقیقه 23) ارسال میثم مجیدی برای بهنام برزای، این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی این بازیکن نتوانست توپ را به خوبی کنترل کند و دروازه بان تیم پاس با خروج از دروازه، توپ را در آغوش گرفت.

دقیقه ۴۰)  این دیدار پاس میلاد زکی پور برای میعاد یزدانی با ضربه او به توپ همراه شد و این توپ وارد دروازه تیم پاس شد اما داور معتقد بود این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است و به همین دلیل گل را مردود اعلام کرد.

دقیقه ۴۳) این دیدار در حالی که استقلالی ها صاحب موقعیت گلزنی خوبی شده بودند، به دلیل مصدومیت کوثری مهاجم پاس، در یک کار جوانمردانه توپ را به اوت زدند.

دقیقه ۶۰)کاوه رضایی در موقعیت تک به تک با دروازه بان پاس قرار گرفت اما ضربه این بازیکن را دروازه بان تیم پاس به سختی راهی کرنر کرد. ارسال این کرنر برای آبی ها هم موقعیت شوت زنی خوبی برای میعاد یزدانی فراهم کرد ولی شوت این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه پاس راهی اوت شد.

دقیقه 65)  ضربه ایستگاهی اعلام شده برای تیم پاس  را مهدی رحمتی براحتی در آغوش گرفت.

دقیقه 66) ارسال میثم مجیدی برای امین حاج محمدی با ضربه سر این بازیکن همراه شد ولی توپ با اختلافی ناچیز از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۰)  ارسال یک توپ برای بازیکن تیم پاس او را در موقعیت گل قرار داد و ضربه او به گل تبدیل شد اما کمک داور پیش از آن با پرچم زدن، این موقعیت را آفساید اعلام کرد و به این ترتیب گل مردود اعلام شد.

دقیقه 71) اعلام یک ضربه ایستگاهی به سود استقلال کاوه رضایی با یک شوت تلاش کرد دروازه پاس را باز کند اما این توپ با اختلافی اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 73) محسن کریمی بازیکن تازه وارد استقلال در این دیدار که به جای علی سیاری وارد زمین شده بود در موقعیت تک به تک با دروازه بان پاس قرار گرفت ولی توپ او به کناره دروازه برخورد کرد.

دقیقه 80)  شوت سرکش مهاجم تیم پاس  را مهدی رحمتی به شکلی دیدنی دفع کرد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top