تاریخ انتشار: 30مرداد1395|23:41

| کد خبر: 187982
درخواست یک فرهنگی

نمایندگان نشاط و شادی و جنب و جوش را به جامعه آموزش و پرورش هدیه دهند

وکیل ملت: با سلام . اگر نمایندگان دلسوز جامعه دوستدار نونهالان و کودکان و نوجوانان و جوانان این جامعه هستند و دوستدار نشاط و شادی و جنب و جوش و پویایی در بین این نسل هستند باید اول نشاط و شادی را به جامعه یک میلیونی معلمان ارزانی دارند تا این یک میلیون معلم نیز با شور و نشاط در سر کلاس های درس دانش آموزان را سر ذوق آورند

ایستایی جامعه بیست میلیونی خانواده های در ارتباط با آموزش و پرورش را به حرکت و پویایی سوق دهند . وقتی معلم مشکل معیشت و هزاران مشکل به تبع آن دارند چگونه می تواند در کلاس درس با انگیزه و با رویی خندان و گشاده ظاهر شود و به صدها ذهن کنجکاو دانش آموزان به طور معقول و منطقی پاسخی مناسب دهد .

 حال اگر مجلس و دولت دست به دست هم دهند به مهر حتما میهن خویش را خواهند کرد آباد .

وقتی آقای فانی خود کناره گیری کند و سکان شکسته این کشتی طوفان زده آموزش و پرورش را به دست یک ناخدای کارکشته و توانمند و لایق بسپارد حتما منشاء تحول خواهد شد تا این کشتی با بیش از بیست میلیون مسافر در راه مانده آسوده و سلامت به سر منزل سعادت برسند .  روایت از ائمه اطهار است : چنانچه مسلمانی یا مسلمانانی دست نیاز و کمک و یاری دراز کنند و مسلمانان دیگر یاری نرسانند پس مسلمان نیستند .

ما جامعه معلمان دست یاری به سوی مجلس و دولت و جامعه دراز می کنیم و طلب کمک می کنیم.

حال در پیش وجدان بیدار و آگاه خود به قضاوت بنشینید و ببینید آیا ...

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

یک معلم
|
31مرداد ماه 1395
0
0
آقای وزیرمحترم که می گویی 99درصدبودجه صرف حقوق معلمان می شوداولاکدام حقوق !دومااگرعرضه داشتی مثل وزیرمحترم بهداشت برای وزارت خودبودجه می گرفتی،وزارتی که حجم آن 12برابروزارت بهداشت است.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top