تاریخ انتشار: 31مرداد1395|15:20

| کد خبر: 188096

عکس | وقتی تلویزیون حق مهدی طارمی را خورد!‌(عکس)

وکیل ملت: صمد ابراهیمی مدیر نامه های بازیکنای چون مهدی طارمی و احمد نوراللهی پیامی درباره یک برنامه تلویزیونی منتشر کرد.

صمد ابراهیمی مدیر نامه های بازیکنای چون مهدی طارمی و احمد نوراللهی پیامی درباره یک برنامه تلویزیونی منتشر کرد.

ابراهیمی نوشت:‌” تلويزيون يا اسپانسر يا تهيه كننده؟چه كسي پاسخگوست؟
برنامه تلويزيوني دست پخت هاي خودماني مدتها قبل با حضور چهره هاي هنري و ورزشي برگزار شد و قرار بود مراسم اهداي جايزه برنده نهايي كه يكدستگاه خودرو پژو دويست و شش بوده نيز ضبط و پخش شود.
بنا به اعلام سايت رسمي برنامه ،مهدي طارمي برنده نهايي بود اما از آن زمان تاكنون با وجود تماس هاي متعدد با تهيه كننده برنامه به ما اعلام مي كنند كه قرار است ويژه برنامه نهايي همزمان با مناسبتي خاص مانند اعياد ضبط و پخش شود و البته گويا هنوز آن مناسبت خاص وارد تقويم نشده است.
چنين تاخيري مانند آن است كه فينال جام جهاني هزار و نهصد و هفتاد و هشتاد را سال دو هزار و شانزده برگزار كنند.
از اسپانسر برنامه كه يك شركت توليد ماكاروني است اطلاع و خبري نداريم و درباره پاسخ تهيه كننده هم كه توضيح دادم اما روي سخنم با تلويزيون است.
جناب آقاي علي عسگري
رياست محترم صدا وسيما
بي شك چنين خودرويي ارزش مادي چنداني ندارد اما آيا تصور نمي كنيد بروز چنين رفتارهايي باعث بي اعتمادي و دوري بيشتر و بيشتر مردم از رسانه ملي شود؟تصور من بر آن بود كه تلويزيون فقط بر سر حق پخش فوتبال با مشكلاتي روبرو است اما گويا با هر پرداختي به فوتبالي ها مشكل دارند
اسپانسر كه سودش را با تبليغ در كنار حضور چهره هاي مطرح برده ولي آنچه اكنون برجاي مانده اتفاقي است كه ترجيح ميدهم عنوان عاميانه آن عمل را بكار نبرم. يا علي”

 

taremi 2

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top