تاریخ انتشار: 1شهريور1395|00:28

| کد خبر: 188203

رئیس هیات مدیره استقلال چرا سر از این تیم در آورده است؟

وکیل ملت: معاون وزیر ورزش درباره علل انتخاب شهاب جهانیان به عنوان رئیس هیات مدیره استقلال توضیح می دهد.

 قرار بود اعضای هیات مدیره استقلال گروهی باشند که کمک کنند به توسعه مالی این باشگاه. در همان ابتدا اما دو عضو ارشد این هیات مدیره یعنی رئیس هیات مدیره بانک ملی و رئیس سازمان امور مالیاتی از این جمع استعفاء دادند و کار در نهایت به جایی رسید که یکی چون شهاب جهانیان رئیس هیات مدیره آبی ها شود اما او با چه سابقه ای سر از این تیم در آورده است؟ دکتر عبدالحمید احمدی، معاون وزیر ورزش سعی کرده خیلی رک در این باره به خبرآنلاین توضیح دهد. از او درباره دلیل این انتخاب پرسیدیم و به پرسشگر ما که اصالتی نهاوندی دارد، با خنده پاسخ داده چون همشهری شماست. او البته درباره جهانیان و دلیل انتخابش توضیحات دیگری داده است.

 

*درباره هیات مدیره استقلال یک بحثی وجود دارد. شما قبلا می گفتید سعی دارید در هیات مدیره ها آدم های اقتصادی به اضافه آدم های فنی را در کنار هم قرار بدهید.

درباره کسانی که اسامی‌شان اعلام شد اصلا بی معنی است که چنین کاری بدون توافق صورت گرفته باشد. از هر نظر قابل قبول نیست بنابراین این توافق از طرف وزارت ورزش انجام شده بود که این افراد باشند و اسم‌شان با توافق خودشان اعلام شد ولی این دوستان به دلایلی که خودشان تشخیص دادند نیامدند.

*انتخاب دیگر اعضا به چه صورت است. آقای معینی بالاترین مدرک دکترای ورزش را دارد و خودشان بازیکن استقلال بودند یک منطقی در این باره وجود دارد. آقای پورحیدری هم که مشخص است. آقای افتخاری هم که اخیرا منصوب شدند بیشتر برای کارهای اجرایی و مدیریتی است. آقای جهانیان به چه دلیل انتخاب شدند؟

برای اینکه همشهری شماست.

*و دلیل دیگر؟

ایشان مشاور اجرایی وزیر هستند

*یعنی نماینده وزارت ورزش است؟

می دانید که ایشان مشاور اجرایی وزیر است و تقریبا از این جهت در استقلال حضور دارد.

*از طرفی وزارت ورزش علیه آقای فتح الله زاده و دوستان دیگری که در دوران مدیریت شان خوب عمل نکردند پرونده تشکیل می دهد و از طرفی ایشان جلسه بررسی ناکامی می گذارد و برایشان ضیافت می گیرد.

توضیحات این را از من نخواه. اگر کاری کرده یا جلسه ای برگزار کرده من چیزی نمی توانم درباره آن بگویم و خبر هم ندارم.

*جلد همه روزنامه ها بود.

من خبر ندارم.

*آقای حسنی خو خیلی مظلومانه رفتند.

ایشان به تشخیص خودشان رفتند. آقای حسنی خو در دوره ای که در مسوولیت حراست وزارت ورزش بودند زحمت کشیدند و حضور مثبت و معناداری داشتند و سعی کردند کمک کنند. نگاه فرهنگی خوبی به مسائل ورزش داشتند و به نظر من حضورشان خیلی خوب بود ولی به تشخیص و درخواست خودشان از مسوولیت حراست جدا شدند. در واقع چند بار تقاضا داده بودند که مسوولیت شان را واگذار کنند ولی موافقت نمی شد. تا این که این اواخر بالاخره با این تقاضا موافقت شد. استقلال را هم خودشان بعد از این که پذیرفتند با یک مشورت خانوادگی به نتیجه رسیدند که نیایند و ترجیح داد که آن مسوولیت را واگذار کند.

منبع خبر روز نو
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top