ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی
ادامه...

مربی کروات سرخپوشان در لحنی که کمتر از او سراغ داشتیم، طارمی را دعوت کرده که سرش فقط به کار خودش باشد! به نظر می‌رسد این یک هشدار بسیار جدی و تعیین‌کننده است. نکته بامزه داستان این است که خود طارمی هنوز به طور کامل توسط برانکو بخشیده نشده است. آقای گل لیگ پانزدهم، هنوز یک بازی 90دقیقه‌ای هم برای سرخپوشان انجام نداده است. او در سه بازی اول به عنوان بازیکن نیمکت‌نشین به میدان آمد و در مسابقه چهارم هم اواسط نیمه دوم تعویض شد. حالا بازیکنی که خودش جای پایش هنوز سفت نشده، به نفع یک یاغی دیگر پادرمیانی می‌کند که همین مساله برانکو را شاکی کرده است. به نظر می‌رسد دوستی با رامین رضاییان حسابی برای طارمی هزینه دارد و او از این بابت دردسرهای زیادی را تحمل می‌کند. چندی پیش اصرارهای وسوسه‌آمیز رامین باعث شد طارمی با وجو توافق شفاهی با مسوولان پرسپولیس راهی ترکیه شود و پای قرارداد تیمی از این کشور را امضا کند. حالا هم که او از برزخ برگشته، واسطه شدنش برای بازگشت رضاییان روی اعصاب برانکو رفته است به نظر می‌رسد طارمی فعلا باید کمی بیشتر احتیاط کند؛ حداقل تا زمانی که شرایط امن سابق را در تیم پیدا کرده است!

عجیب‌ترین جمله طارمی

مهدی طارمی با اینکه تازه سومین سال حضورش در پرسپولیس را پشت سر می‌گذارد، اما پایگاه اجتماعی وسیعی پیدا کرده و شاید به پشتوانه همین محبوبیت است که گاهی به سرش می‌زند از حدود اختیاراتش تجاوز کند. میانه‌های فصل گذشته و در روزی که پرسپولیسی‌ها به دلیل اعتصاب در تمرین شرکت نکرده بودند، طارمی از ورود خبرنگاران برای تهیه گزارش جلوگیری به عمل آورد و وقتی با اعتراض آنها روبرو شد، خودش را «بزرگتر» تیم معرفی کرد! نقل این عبارت از طارمی حسابی برای او گران تمام شد و فشار فراوانی را متوجه این بازیکن کرد، هرچند او در ادامه ادای چنین جمله‌ای را تکذیب کرد.

شایعه غیرقابل باور

آن اوایل که احمد نوراللهی نیمکت‌نشین شده بود، برخی شایعات منتشر شد مبنی بر اینکه طارمی در روزهایی که احمد بیرون از ترکیب است، چندان برای کار دل و دماغ ندارد و بخش قابل توجهی از کارایی‌اش را از دست می‌دهد. انتشار این شایعه با واکنش تند اطرافیان طارمی مواجه شد و آنها همه چیز را به شدت تکذیب کردند.

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top