تاریخ انتشار: 1شهريور1395|21:28

| کد خبر: 188368
یادداشت یک سپرده گزار

مقصر اصلی بحران موسسه ثامن الحجج کیست؟/سپرده گزار یا بانک مرکزی

وکیل ملت: مقصر اصلی بحران موسسه ثامن الحجج بانک مرکزی است که ۱۴ سال نه تنها سکوت کرده بلکه از میر علی و موسسه تشکر هم کرده است.

اگر اقای … خلاف کرده ، اگر ثامن الحجج موسسه مالی اعتباری نبوده وتعاونی بوده، اگر امام جمعه … ویا صاب منصبی از ایشان پشتیبانی میکرده، واگرنعاونی فرش سبزواربوده، اگر موسسه غیر مجاز بوده ، اگر اقای میر علی از اقای سیف تمکین نمیکرده، اگر روسای شعبه ها  و کار مندان ثامن الحجج خلاف کرده اند ،  اگر موسسه در سیستم اقتصادی مملکت اخلال میکرده و سود بالا میداده،

برای همه این بی کفایتی ها وبی تدبیری ها وسو ئ  مدیریت ها ، آیا سپرده گذاران مقصر هستند ، ای قاضی القضات؟؟؟

خیر، بلکه مقصر اصلی بانک مرکزی است که ۱۴ سال نه تنها سکوت کرده بلکه از میر علی و موسسه تشکر هم کرده  .(مستندات موجود است)

 

اگر پزشکی بدون مجوز مطب تاسیس کند ومدت ۱۴ سال به صورت غیر مجاز طبابت کند، آیا بیماران مقصرند ویا سازمان نظام پزشکی؟؟؟

جناب اقای مدعی العموم نظر شما چیست؟؟؟

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 29

سپرده گزار
|
1شهريور ماه 1395
0
25
الهي مقصر اين فاجعه الساعه جوابش رو از خدا بگيره که براي خودنمايي و تسويه حساب سياسي و نجات پارسيان ورشکسته که احتمالا خودش از سهامداران اصلي است چه خونهايي که گردنش نيست اي بي وجدان خدا خودش سزايت رو بده

پاسخ ها

نامي
2شهريور ماه 1395
اين شااله
س. ......ف
|
1شهريور ماه 1395
0
3
نفرین نفرین نفرین هزار بار نفرین بر کسی که روز گار ما را سیاه کرده من خرج زندگیمو از سود پولم می گردانم نه ماه پیش گذاشتیم حتی اولین سود را هم نگرفتم خدا لعنت کند باعث و بانی را هر روز نفرین میکنم .
مرتضی
|
1شهريور ماه 1395
0
3
با سلام خدمت برادر سپرده گذار شما فکر میکنید نمیدانند کی مقصر اعا اقای دادستان محترم نمیداند ایا مسئولین محترم مخصوصا ریاست محترم بانک مرکزی نمیداند همه میدانند و خواب نیستند تماما خود را بخواب زده اند و بیدار کردن انها غیر ممکن است فقط میخواهند ما را خسته و چون ملت ما ثابت کرده است به فراموشی در هر موردی دزدی ها را دیدی همه خسته شدند و فرموش کردند وز این مملکت رهبری است مگر ایشان فرمان بدهند تا پیگیری و اجرا شود همان خوسته ما در شعار های مان جلوی بانک مرکزی مسئولین بامی شنیدند خواسته ها را اما داخل گوششان پنبه گذاشته بودند همانطور صحبت های نماینده گان محترم مجلس را دیدی کسی گوش نکرد انها هم خسته شدند من هم باید برای کرایه خانه بعد از 32 سال خدمت فکر دیگری بکنم خدا وند انتقام ما را از مصبب ان در این دنیا بگیرد و تا نمردم ببیم انشاالله
رضا.
|
1شهريور ماه 1395
0
4
ما که دستمان بجایی بند نیست اگه آخرتی وجود داشته باشه.......

مالباخته
|
1شهريور ماه 1395
0
2
اي بي وجدانها موسسه خطا کار بود چرا پولهاي موجود رو اينطور به مردم داديد ٩٧ درصد يا همه پولشان رو بدون درد سر گرفتند يا ٣۵ م گرفتند الباقي يکسال بعد بقيه چي اين ٣ درصد آدم نيستند که بعد از ٨ ماه يک ريال هم نگرفتند عين کبک سرتان رو زير برف کرديد هيچي به روي خودتان نميآوريد بي معرفتها عده اي سکته کردند و از دنيا رفتند از جمله همسرم دق کرد و از دنيا رفت نفرين بر شما که مقصر اين ماجرا هستيد اگر کسي که ٢ ميليون در آنجا داشت تمام آن هم که نميگرفت شايد در زندگيش زياد تاثير نداشت و کسي براي ٢ ميليون سکته نميکنه ولي کسي مثل من که براي اينکه خونه ام آيانسور نداشت خونه ام رو فروختم کسي که خريد بصورت اقساط چک موسسه لعنتي رو داد و کارمنداي موسسه با دغل بازي هر طور بود حساب برايم باز کردند تا اينکه چک آخر رو ٢٠ دي پارسال گرفتم و خونه اي رو قولنامه کردم روز ٢۶ دي رفتم پولم رو از موسسه بگيرم گفتند بانک مرکزي حسابها رو مسدود کر ده همسرم يک ماه پيش از بس که قصه خورد از دنيا رفت من ۴۵٠ ميليون تو آن خراب شده دارم حتي اگر فردا اين پول رو بدهند آيا ديگر همسرم زنده ميشه جواب خدا رو چي ميخواهي بدهي
دزد زده
|
1شهريور ماه 1395
0
2
... اه ملیونها نفر پشت سرته بیچاره .
سپرده گذار
|
1شهريور ماه 1395
0
2
غیر از خودم چهار نفر دیگه را هم بدبخت کردم. پول مادر و داداش هام را گرفتم گذاشتم اینجا . حالا نمیدنش. خدایا چه گناهی کرده بودم که این بلا سرم اومد. خدایا کمکمون کن.
به خاک سیاه نشسته
|
1شهريور ماه 1395
0
5
زندگیمان دارد نابود میشه تورا قرآن فکری کنید پولمان را بدهید اقلا سودش را بدید به کی بگیم ؟؟؟؟؟؟؟
رضا
|
2شهريور ماه 1395
0
2
این مقصراست یااون مقصراست برای ماحرف حساب نمیشه تکلیف ماسپردگذاران راهرچه سریعترمعلوم کنیدهمه شمامقصرهستیدفکرکردین که مردم بی سوادیاکه ازپشت کوه آمده اند
فرشيد
|
2شهريور ماه 1395
0
13
احسنت
پاسدار
|
2شهريور ماه 1395
0
2
من یک سپرده گذار موسسه ثامن الحجج هستم ،روزهای اول تصور می کردم ... بسرعت داوری می کند وقتی دیدم حرفهای اقای سیف را تکرار میکنند ،اعتمادم را از دست داده ام و این امر ریشه در اعتمادی است که مسئولین به بانک مرکزی دارندو فکر می کنند سپرده گذران ادعای خلاف واقع دارند ،اقایان منصفانه میگویم موضوع موسسه ثامن الحجج سیاسی ویا سهامداری و یا انتقام جویی ویا نجات بانک ورشکسته ...بوده وهست وسپرده گذاران هم فدای این امر شدند .اگر فردی سکته در این رابطه سکته کرده و مرده قاتلش مسببین وامرین وعاملین جریان بوجود امده هستند.
رضا
|
2شهريور ماه 1395
0
2
باید گفت وای به روزی که بگند نمک
سپرده گذار
|
2شهريور ماه 1395
0
2
خدا ازتان نگذره گناه سپرده گذاران که زندگیشان دست شما افتاده چیست خدا را شکر که انقلاب جمهور ی اسلامی وشیعه داریم
محمد
|
2شهريور ماه 1395
0
4
خدا پدر و مادرت رو بیامرزه......
واقعا این حرف حسابه و حرف دل تمام سپرده گذاران، حالا مسئولین مربوطه به همین یه سوال پاسخ بدهند، کافیه
باخته
|
2شهريور ماه 1395
0
2
خدا باعث و بانیشو نابود کنه
بر باد رفته
|
2شهريور ماه 1395
0
2
دزدی و مال مردم خوردن توی این مملکت اینقدر عادی شده که حتی کسی دلش به حالمون نمیسوزه امیدوارم که ظالم .......
سپرده گذار
|
2شهريور ماه 1395
0
2
بابا کی به کیه ؟ کو قانون؟ حق الناس چی میشه؟ فقط دزدی هر جوری که شده
علي
|
2شهريور ماه 1395
0
2
خدا لعنت كنه باعث و باني اين كار را
محمد علی عبودیت
|
2شهريور ماه 1395
0
2
متاسفانه در دولت منتصب به جمهوری اسلامی از حق وحقوق مردمی به راحتی گذر می شود . کسی نیست که به داد مردم برسد. به هر حال موسسه ثامن الحج با تشویقنامه های بانک مرکزی به حیات خود ادامه داد ومردم به اعتبار دولت در این موسسه سرمایه گذاری کرده اند آیا حق آنان این بوده است که پولشان در بانک پارسیان بلوکه شود.
سپرده گذار
|
2شهريور ماه 1395
0
2
... خودش سهامدار بانک... و خواهر زاده ایشان مدیر بانک... است . . .... . . . ؟ ؟؟؟ ؤ .ۀ ؟ ؟$ % ؟ مثل کبک سرشان را زیر برف کرده اند و مال مرده را میبرند . . دزدی یعنی چه ؟ باید از دیوار مردم بالا رفت ؟ اگر فردا مدیریت بالا عوض بشود وای به حال آقای .... ؟ "
سپرده گذار
|
2شهريور ماه 1395
0
4
خدای بزرگ حالا دیگر یک فرجی برای آزاد شدن پولهای مردم عنایت بفرما . . ./ انشا الله
جانباز جنگ
|
2شهريور ماه 1395
0
3
سیف بی کفایت وغارتگراموال مردم است
سپرده گذار
|
2شهريور ماه 1395
0
3
تا دیروز که میگفتی هیچ تقدیر نامه ای ندادی و حرفهایی که مردم میزنند دروغ !!!!شما در جایگاه وکیل ملت هستین ! اینکه اعتراف میکنین موسسه نه تعاونی در مسیر اخذ مجوز بوده و تبلیغات صدا سیما که با نامه بانک مرکزی به معاونت بازرگانی صدا سیما مبنی بر اجازه تبلیغاتی موسسه ثامن الحجج و تقدیر نامه های اعطایی و درج عنوان تحت نظارت بانک مرکزی بر روی تابلو های سر دری و اوراق موسسه و بخصوص نام حضرت ثامن الحجج برای مردم کافی هستن تا تو این خراب شده حساب باز کنند. پول مردم رو بدبد نامردی هم اندازه ای داره.
محمد
|
2شهريور ماه 1395
0
3
چطوردراین مملکت یک دکه روزنامه فروشی بدون مجوز نمی تواند کار کند یک دست فروش کنار خیابان باسد معبر شهرداری روبه رو می شود ولی یک موسسه با بیش از 500شعبه در سراسر کشور بدون مجوز بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بنده که باور نمی کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!1
ر
|
2شهريور ماه 1395
0
2
امام زمان خودت بداد مردم این مملکت برس
آذين
|
2شهريور ماه 1395
0
3
ای کسانی که در موسسه ثامن الحجج مردم بی پناه را مورد ظلم و ستم قرار می دهید. توجه شما را به فرمایشات حضرت علی(ع)در مورد شما ظالمان جلب می نمایم:
-حضرت علی علیه السلام در روایتی، در باره ستمکارترین افراد می فرمایند: ستمکارترین مردم کسی است که روش های ظلم و بیداد را پایه گذاری کرده و سنت های عدالت را محو و نابود سازد.
-برای ظالم سه نشانه است. به ما فوق خود با نافرمانی و به زیر دستش با قدرت نمایی ستم می کند و از ستمگران طرفداری و پشتیبانی می کند
-ستم، کیفر را بسیار نزدیک می سازد. خداوند نفرین و دعای انسان های ستمدیده را زود می شنود و ستمکاران را به سزای اعمالشان می رساند. خداوند همواره در کمین ظالمان و ستم پیشه گان است.
-اگر خداوند ستمگر را چند روز مهلت دهد، از بازخواست و عذاب او غفلت نمی کند و او بر سر راه در کمین گاه ستمگران است. هر زمان که مصلحت باشد، او را به سزای ستم و بیدادی که در حق دیگری انجام می دهد، خواهد رساند.
– از ستم دوری کنید؛ زیرا که ستمگری، از بزرگترین جرائم و عظیم ترین گناهان است.
-به عزّت و جلالم سوگند که از ظلم و ستم هر ستمگری نخواهم گذشت، هر چند آن ظلم، زدن مشتی یا کشیدن دستی از طرف کسی به کسی دیگر باشد. خداوند تقاص بندگان را در دنیا از یکدیگر می گیرد تا جایی که هیچ کس به گردن دیگری حقّ و مظلمه ای نداشته باشد. پس از آن که خداوند تقاص مظلومان را از ستمگران گرفت، آن گاه ایشان را برای حساب رسی [در قیامت] می فرستد.
سهراب روشنی
|
6شهريور ماه 1395
0
0
همین که به یک نسبت با طلبکاران رفتار نکردند بطور خیلی روشن وبدیهی خلاف شرع اسلام است
رضا
|
9شهريور ماه 1395
0
0
همیشه نوچه بازی درمیان مسئولین به وضوح دیده میشود. امروزازدست سیف کاری برنمی آید چون این اجازه راه بهشان نمیدهند

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top