تاریخ انتشار: 2شهريور1395|20:23

| کد خبر: 188570

علی پروین : با کسی تعارف ندارم و هرکس نا آماده باشد خط می زنم

وکیل ملت: سرمربی تیم ستاره های ایران گفت:قرار شد از نکونام تجلیل شود.

علی پروین در حاشیه تمرین امروز تیم ستارگان ایران اظهار داشت: تیم اسپانیایی به دعوت تیم هنرمندان به ایران می آید و تدارکات این کار از شش ماه قبل دیده شده بود. قرار شد که در جریان این بازی یک تجلیل هم از نکونام صورت گیرد. نه این که بازی خداحافظی نکونام باشد.

وی درباره اینکه جواد نکونام به این بازی می آید یا نه گفت: من در این میان کاره ای نیستم. اما اینطور که خود بچه ها با هم صحبت کردندخداداد و خود نکونام و هاشمی نسب و دیگران بودند، نکونام آمده و گفته که من در این بازی به عنوان یک بازیکن می آیم و بازی می کنم. به نظر من هم فدراسیون باید یک بازی درخور نکونام ترتیب دهد. باید یک تیم گردن کلفت برای خداحافظی بازیکنی مثل نکونام بیاید.یک بازیکن که ۱۵۰ تا بازی ملی دارد ما باید برایش بازی خداحافظی بگذاریم یا فدراسیون؟

علی پروین  در خصوص این صحبت که قبلا کرده بود و گفته بود که هر بازی که مربی باشد باید ببرد گفت: بله من این حرف را زده بودم.در این مسابقه هم باید به پیروزی برسیم.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما هجده بازیکن بیشتر نمی آوریم و خیلی زور بزنیم ۲۰ نفر. من با کسی تعارف ندارم و هرکی نا آماده باشد خط می زنم. هرکسی چاق باشد می آید روی نیمکت کنار من می نشیند. حتی به کریمی هم گفتم پای تو خراب است و بیا یا کنار من بنشین یا در جایگاه. حالا قرار است که تصمیمش را بگیرد و به من خبر دهد.

علی پروین  درباره عذرخواهی علی دایی از حضور در این بازی بیان داشت: علی دایی هم از من عذر خواهی کرد و نخواست بیاید. به هرحال من کارم را کردم و هر شخصی را که برای فوتبال این مملکت زحمت کشیده را دعوت کردم. با صراحت هم می گویم که من در این فوتبال با هیچ کسی مشکل ندارم. در آخر هم این را اضافه می کنم که این بازی را باید ببریم و اگر نبریم دیگر هرگز روی نیمکت هنرمندان و ستاره ها نخواهم نشست.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top