تاریخ انتشار: 2شهريور1395|23:44

| کد خبر: 188639

طرح موضوع فیش‌های حقوقی صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه مجلس با فانی

وکیل ملت: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه از ۲۶ مورد استیضاح وزیر آموزش و پرورش فقط ۱۴ مورد بررسی شد، گفت: نتوانستیم تمام موارد استیضاح را مورد بررسی قرار دهیم و باید فردا جمع بندی این دو جلسه را به هیأت رئیسه مجلس ارائه دهیم.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه‌ای که با حضور وزیر آموزش و پرورش و نمایندگان استیضاح کننده در کمیسیون آموزش برگزار شد، اظهار داشت: دومین جلسه وزیر آموزش و پرورش با برخی نمایندگان استیضاح کننده در کمیسیون آموزش مجلس برگزار شد.

وی افزود: در طرح استیضاح ۲۶ مورد وجود دارد که موفق شدیم ۱۴ مورد آن را بررسی کنیم و وزیر آموزش و پرورش در این خصوص توضیحاتی ارائه کند.

میرزاده به یکی از موضوعاتی که امروز بیشترین وقت جلسه را گرفت اشاره و خاطر نشان کرد: موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان به دلیل اینکه بسیار بحث برانگیز و دارای ابهام بود زمان زیادی از جلسه را معطوف خود کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان به نوعی یک بنگاه اقتصادی در آموزش و پرورش است، موضوع فیش‌های حقوقی برخی اعضای هیأت مدیره این صندوق، درآمدهای آنها و بحث بانک سرمایه از موضوعات مهم بود که زمان زیادی از جلسه امروز را گرفت.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای بررسی موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش یک هفته در کمیسیون فرصت داشتیم که امروز به پایان رسید، گفت: از این جهت نتوانستیم تمام موارد استیضاح را مورد بررسی قرار دهیم و باید فردا چهارشنبه جمع بندی این دو جلسه را به هیأت رئیسه مجلس ارائه دهیم.

وی گفت: هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این خصوص تشخیص می‌دهد که چطور باشد و یا اینکه زمان بیشتری برای بررسی موضوع به کمیسیون بدهند؛ لذا باید این گزارش به هیأت رئیسه ارائه شود.

خبرگزاری فرهنگیان

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 4

ماهان
|
3شهريور ماه 1395
0
1
داره دست و پا میزنه
آخه این چیه دیگه
خجالت آوره
ali
|
3شهريور ماه 1395
0
2
باسلام
اینجانب جزئ اولین نفرات عضوگیری صندوق ذخیره فرهنگیان درزمان آقای نجفی(دولت هاشمی )هستم 74یا75که ازآن زمان تابه امروزیک ریال ازاین پس انداز خودنفعی ندیده ام اولا(کسانی که از دسترنج ما معلمان...سودبرده اند باید در روزقیامت ودرمحضرخداوندجبارپاسخگوباشند!
دوما، یکی ازاعضا اگربخواهد وامی ازاین صندوق مثلا 5میلیون تومان بگیرد که دراصل پول خودش است. چنان سرمی دوانند که ازبه دنیا آمدنش پشیمان شود.
سوما،باید وزیران رنگارنگ ومختلف آموزش وپرورش در دولت هادرجراید پاسخگو باشند.
چهارما،اگردولت قوه ی قضائیه واعضای هیئت امنای صندوق به صورت قانونی وعلنی (که مامعلمین)قانع شویم پاسخگونباشند : : : مامعلمین عضو صندوق ذخیره تک تک اعضای هیئت امنارا باخانواده هایشان می شناسیم وبهصورت شفاف باآنهاتصویه حساب خواهیم کرد.!
چون دراین تقریبا23سال بنده وآنهایی راکه می شناسم یک ریال ازاین پس اندازمان سودی نبرده ایم.
تا...بزک نمیربهارمی آید...و کمبزه با(....) خواهدآمد.متشکرم.
علی
|
3شهريور ماه 1395
0
2
ایا صندوق ذخیره این چند سال اخیر سودی نداشته که شش ماه یک بار فقط پرداختی خودمان را در صورت حساب به اسم سود اضافه می کنند این مدیر صندوق چرا جوابگو نیست .
بابایی
|
3شهريور ماه 1395
0
0
آیاصندوق ذخیره این چند سال اخیر سودی نداشته که شش ماه یک بار فقط پرداختی خودمان را در صورت حساب به اسم سود اضافه می کنند این مدیر صندوق چرا جوابگو نیست

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top