تاریخ انتشار: 3شهريور1395|23:32

| کد خبر: 188849

دستگیری شرور شیطان صفت هنگام آزار و اذیت یک پسر در حمام+عکس

وکیل ملت: شرور خطرناک شرق تهران پسران نوجوانی را اسیر اقدام شوم خود کرده بود که در آخرین سناریوی شیطانی اش در حمام دستگیر شد.

6تیرماه سال جاری 2 پسر جوان در شرق تهران همزمان با هم در تماس به پلیس 110 از ماجرای گرفتار شدن دوستانشان در ارسارتگاه شرور شیطان صفت خبر دادند.
ماموران در این مرحله به سراغ 2 جوانی که ادعای مشابه داشتند رفته و مشخص شد یکی از دوستان شان با ارسال پیامکی از گرفتار شدن در دام شرورشیطان صفتی خبر داده و در خواست کمک کرده است.
همین کافی بود تا ماموران با در دست داشتن آدرس مخفیگاه این شرور شیطان صفت که رضا نام دارد وارد عمل شوند اما وقتی پلیس به جلوی در مخفیگاه این جوان رسید با صحنه عجیبی روبرو شد.
مرد جوانی که صاحبخانه مفخیگاه رضا بود ادعا کرد که شرور شیطان صفت در خانه نیست و هیچ اطلاعی از آدم ربایی و اقدام شوم رضا ندارد.
ماموران که با حرفهای مرد صاحبخانه مرموز بودن برای بررسی و تحقیقات بیشتر وارد خانه شدند ابتدا هیچ اثری از رضا و پسر ربوده شده به دست نیامد تا اینکه یکی از ماموران احساس کرد که داخل حمام کسی پنهان شده و زمانیکه قصد داشت در حمام را باز کند مرد صاحبخانه ادعا کرد که دختر مورد علاقه اش در حمام است.
ماموران در این لحظه منتظر ماندند تا دختر جوان از حمام بیرون بیاید اما هر چه زمان می گذشت خبری از دختر جوان نبود تا اینکه ماموران با اصرار و اقدامات پلیسی موفق شدند تا رضا که در حمام پنهان شده بود را مجبور به باز کردن قفل در حمام کند.
زمانیکه در حمام باز شد رضا با چاقویی که در دست داشت پسر نوجوان را در دست گرفته بود اما راهی جز تسلیم شدن نداشت.
پسر نوجوان که اشکان نام دارد به ماموران گفت: ساعت 5 عصر داخل فضای سبز محله مان نشسته بودم که رضا به سراغم آمد و درباره یکی از بچه محل ها سوالاتی کرد که گفتم بی اطلاعم که ناگهان یقه ام را گرفت و با تهدید چاقو مرا به داخل خانه ای کشاند.
ترسیده بودم و تهدید می کرد که جواب گوشی موبایلم را ندهم که در فرصتی که داشتم ماجرای ربودنم را به دوستانم اطلاع دادم و زمانیکه این شرور جوان قصد داشت در حمام خانه دوستش مرا هدف نیت شومش قرار دهد پلیس به کمکم آمد.
بدین ترتیب رضا که یکی از شرورهای شرق تهران است به دستور بازپرس مرشدلو از شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی بردند 2 جوان دیگر در دام این شرور شیطان صفت گرفتار شده اند که یکی از آنها به ماموران گفت: رضا یکی از راذل اوباش محله مان است و 4 بار مرا با تهدید هدف آزار و اذیت قرار داد و ادعا کرده بود اگر از این ماجراها به کسی حرف بزنم مرا خواهد کشت به همین خاطر سکوت کردم اما او دست بردار نبود تا اینکه با مراجعه به پلیس راز این اقدامات شیطانی را فاش کردم.
بدین ترتیب رضا 33 ساله صبح امروز – یکشنبه 24 مردادماه- برای افشاگری پیش روی بازپرس مرشدلو قرار گرفت و گفت: به خاطر شرارت ها و درگیری هایم ضربات زیادی به سرم خورده بود و به همین خاطر دچار بیمارس سرع شدم و روز حادثه ناگهان دچار حمله عصبی شدم و از اشکان کمک خواستم و او مرا تا خانه دوستم همراهی کرد و نمی دانم چرا ماموران به سراغم آمدند.
این شرور سعی داشت با داستانسرایی خود را بی گناه معرفی کند وبه خبرنگار رکنا گفت: این داستان ها برای انتقام گیری از من است. چون در گذشته افراد زیادی را کتک زده ام دشمن پیدا کردم و حالا می خواهند با این ادعاها زندگی ام را خراب کنند.
رضا وقتی دید همه از ماجرای دستگیر شدنش در حمام خبر دارند ادعا کرد که پلیس دروغ می گوید من خواب بودم که ماموران به سراغم آمدند.
بنا به این گزارش، با توجه به اقدامات سیاه این جوان شرور و اثبات حرفهای شاکیان پرونده، رضا در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار دارد و احتمال می رود طعمه های دیگری در دام این شیطان صفت گرفتار شده باشند که تحقیقات تکمیلی در این پرونده به دستور بازپرس مرشدلو ادامه دارد.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top