تاریخ انتشار: 4شهريور1395|00:33

| کد خبر: 188890

ناگهان مسائل مالی برای پروین شفاف شد

وکیل ملت: علی پروین دو هفته پیش در انتقاد به نامشخص بودن مسائل مالی بازی با ستارگان فوتبال جهان گفته بود: «نمی‌دانم پشت پرده برگزاری این بازی‌ها چیست اما چیزی که می‌دانم این است که نکونام بازیکن کوچکی نبوده که بخواهند به او بی‌احترامی کنند.

او رکوردشکن فوتبال ایران است و کاپیتان تیم ملی هم بوده است اما یکسری افراد از نام او سوءاستفاده می‌کنند. بار قبل که این بازی انجام شد من خواستار این بودم که مسائل مالی به صورت شفاف اعلام شود و الان هم همین را می‌گویم. باید پشت پرده افرادی که بازیکنان را می‌آورند و بازی را برگزار می‌کنند مشخص شود. مطمئن باشید در یک مصاحبه کامل همه چیز را در این خصوص خواهم گفت تا مردم بدانند اصل ماجرا چیست.»
پروین در ادامه حرف‌هایش گفته بود: «باید نهادهای نظارتی دقت نظر بیشتری روی این مسائل داشته باشند و از آنها می‌خواهم به این بازی ورود کنند. باید همه چیز در مورد این بازی شفاف اعلام شود تا با آبروی جواد نکونام بازی نشود. بار قبل که این تیم به ایران آمد خواهان این شدم که ریز مسائل مالی اعلام شود و از طرفی باید مشخص شود که این افراد صلاحیت برگزاری بازی را
دارند یا نه.»
علی پروین خواستار شفاف‌سازی دقیق بود و حتی پای دستگاه‌های نظارتی را هم وسط کشید. اعتراض پروین در واقع بیانگر وقوع برخی لابی‌گری‌ها در حین برگزاری چنین بازی‌هایی است اما چرا او ناگهان انتقاد از عاملان برگزاری چنین بازی‌هایی را متوقف کرد و خود در حالی که به نظر می‌رسید به دلیل شفاف نبودن مسائل مالی دیگر در این بازی‌ها حاضر نشود اما عصر امروز به‌عنوان سرمربی تیم ستارگان ایران روی نیمکت خواهد بود؟
چه فعل و انفعالی رخ داده که پروین با وجود انتقادهایی که مطرح کرد می‌خواهد به‌عنوان مربی در کنار ستاره‌های سابق ایران باشد؟ آیا طی همین اندک زمانی که از انتقاد پروین گذشته مسائل مالی پشت این بازی شفاف شده است؟ پس از انتقادهایی که پروین مطرح کرد برخی دیگر از پیشکسوت‌های فوتبال ایران که غالبا درقالب تیم ستارگان ایران به میدان می‌روند نیز حرف‌های مشابهی به زبان آورده بودند و خواستار مشخص شدن تکلیف درآمدهای حاصله از کنار این بازی‌ها بودند اما آنها نیز عصر امروز در میدان بازی دیده می‌شوند بی‌آنکه نه شفاف‌سازی صورت گرفته باشد و نه اینکه حتی در این راستا که چه شد به ترکیب تیم ستارگان بازگشته‌اند، پاسخی روشن و شفاف دهند.
اینگونه تضادها ذهن را به هزار سو می‌برد. حتی ممکن است تصور کنیم که چون آقایان منافع‌شان تامین نبوده اینگونه موضع گرفته‌اند و حالا شاید حرف های دیگری رد و بدل شده که تصمیم آنها تغییر کرده است.
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top