تاریخ انتشار: 4شهريور1395|12:22

| کد خبر: 188946

مدافع مدنظر استقلال در سپاهان ماندنی شد

وکیل ملت: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: عقیلی در جلسه با من درخواستی را مطرح کرد که این کار از حیطه وظیفه من خارج بود و باید در جلسه هیئت مدیره مطرح می‌شد و اگر این موضوع به من ربط داشت، من بسیار راحت تصمیم‌گیری می‌کردم.

اصغر باقریان در مورد آخرین وضعیت هادی عقیلی اظهار داشت: ما با عقیلی یک جلسه برگزار کردیم و ایشان یکسری درخواست را مطرح کرد که این موضوع به هیئت مدیره باشگاه سپاهان مربوط می‌شود و قرار شد هیئت مدیره یک جلسه را برگزار کنند و درخواست این بازیکن را مورد بررسی قرار دهند و سپس جلسه بعدی را با عقیلی برگزار کنند.


مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به صحبت هادی عقیلی که اعتقاد دارد باقریان در مورد او رک صحبت نمی‌کند و باشگاه او را بلاتکلیف نگه داشته است، بیان کرد: هادی از ما درخواست برگزاری یک جلسه را داشت که من هم پذیرفتم و با اینکه خارج از شهر اصفهان بودم اما به این جلسه آمدم. حتی قرارداد این بازیکن هم در همان روز آماده امضا بود و تمام کارهایش انجام شده بود.


وی ادامه داد: عقیلی در همان جلسه درخواستی را مطرح کرد که این کار از حیطه وظیفه من خارج بود و باید در جلسه هیئت مدیره مطرح می‌شد و اگر این موضوع به من ربط داشت، من بسیار راحت تصمیم‌گیری می‌کردم اما تا جلسه هیئت مدیره تشکیل نشود ما هم نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم.


باقریان در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه چند روز بیشتر تا پایان فصل نقل و انتقالات باقی نمانده است، آیا تکلیف این بازیکن به زودی معلوم خواهد شد یا خیر، گفت: ما حتماً جلسه هیئت مدیره را برگزار خواهیم کرد تا تکلیف عقیلی مشخص شود.


وی در مورد موافقت عبدالله ویسی با ماندن هادی عقیلی در تیم سپاهان بیان داشت: ما یک بار در این باره بحث داشتیم و موضوع این بود که امسال سقف قراردادهای ما نسبت به سال گذشته تغییر کرده است و وقتی عقیلی گفت من حاضر هستم قراردادم را سفید امضا کنم، این مربی هم قبول کرد که هادی عقیلی در تیم بماند و این موضوع هیچ جای بحثی ندارد.

 

منبع خبر ساعت 24
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top