تاریخ انتشار: 5شهريور1395|11:27

| کد خبر: 189047

با حمله به فرهاد مجیدی انجام شد/ هت‌تریک آقای عصبانی!

وکیل ملت: يكي از حاشيه‌هاي عجيب و غريب برگزاري بازي ستارگان ايران و لاليگا، به تغيير موضع شگفت‌انگيز علي پروين و خداداد عزيزي در مورد اين مسابقه مربوط مي‌شود.

آنها كه چند روز پيش خيلي جدي پنبه اين بازي را زدند و با مبهم خواندن آن مدعي شدند در چنين مسابقه‌اي شركت نخواهند كرد، ناگهان پاي كار آمدند و خيلي سفت به برگزاري بازي كمك كردند. در همين راستا خداداد با جواد نكونام هم تماس گرفت تا كسي را كه بهانه اصلي برگزاري اين بازي بوده، براي پا به توپ شدن در ورزشگاه آزادي راضي كند.

ظاهرا نكو ابتدا به عزيزي جواب مثبت داده، اما بعد پشيمان شده كه همين مساله واكنش‌هاي تند و منفي خداداد را به همراه آورده است. غزال تيزپاي فوتبال ايران در فاصله 24ساعت به آغاز اين مسابقه، چند مصاحبه تند عليه نكونام انجام داده. اين البته اولين باري نيست كه خداداد در حاشيه اين قبيل مسابقات نمايشي و خيرخواهانه با بازيكنان خودي درگير مي‌شود.

چند ماه پيش كه ستارگان فوتبال ايران رودرروي پيشكسوت‌هاي رئال مادريد قرار گرفتند، خداداد با فرهاد مجيدي كدورت پيدا كرد.

ظاهرا اعتراض خداداد متوجه خودخواهي‌هاي فرهاد مجيدي در زمين بوده است. عزیزی حتی ساعتی قبل از بازی پنجشنبه هم در یک مصاحبه تصویری به فرهاد مجیدی یورش برد. همچنين به تازگي و در جريان تمرينات تيم هنرمندان، عزيزي با محسن تنابنده درگير شد كه اطلاعات چنداني در اين مورد منتشر نشد. به اين ترتيب كدورت با جواد نكونام و فرهاد مجیدی را مي‌توان به منزله هت‌تريك خداداد در چنين تنش‌هايي قلمداد كرد!

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top