تاریخ انتشار: 5شهريور1395|23:10

| کد خبر: 189157

ادعای روز: آه تراکتوری‌ها دامن بختیار را گرفته!

وکیل ملت: رسانه‌های تبریزی مدعی شده‌اند که آه هواداران تراکتورسازی دامن بختیار رحمانی را گرفته.

میانه های فصل قبل بود که بختیار رحمانی عملکرد نامناسبی در دو بازی تراکتور برابر فولاد و استقلال تهران داشت و برخی معتقد بودند که دلیل بازی های ضعیف بختیار، علاقه او به استقلال و فولاد و عدم تعهد او به پیراهن تراکتور بود و بازی های او فقط برای رفع تکلیف و گذراندن خدمت سربازی اش بود و موفقیت تراکتور برایش اهمیتی نداشت.

بازی های ضعیف و نا امید کننده بختیار رحمانی در آن مقطع باعث خشم و اعتراض هواداران تراکتور شد، چرا که برای تی تی ها غیرت و تعصب از هر چیزی مهم تر است و بازیکنی که این دو فاکتور را نداشته باشد، در ترکیب تراکتور جایی نخواهد داشت. 

زمانی که قلعه نویی هدایت تراکتور را در اختیار گرفت، با دیدن شرایط بختیار را به پادگان فرستاد، اما بختیار به جای اینکه عملکرد خود را تغییر دهد، مصاحبه های زیادی را علیه هواداران تراکتور انجام داد و در برخی مصاحبه ها الفاظ نامناسبی را در خصوص هواداران به کار برد و معتقد بود که تی تی ها نباید بر علیه او در ورزشگاه شعار می دادند؛ اما آیا این انتظار منطقی بود؟ هواداران تراکتور به خوبی فرق بازیکن متعصب و غیر متعصب را میدانند و این را بار ها ثابت کرده اند، پس چرا علیه بازیکنانی همچون مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، ایران پوریان، سینا عشوری و … هیچ شعاری سر داده نمی شود و هواداران تراکتور همواره با تشویق های خاص خود به این بازیکنان انرژی مضاعف می دهند.

صد در صد بختیار با این بازیکنان تفاوتی داشت و از نظر عملکرد با آن ها قابل مقایسه نبود. اما پس از کش و قوس های فراوان و بازی های نصف و نیمه بختیار برای تراکتور، این بازیکن سرانجام راهی تیم مورد علاقه خود، استقلال شد.

او در روز های ابتدایی حضور خود در استقلال در حالی که گمان می کرد از جهنم تراکتوری ها (به عقیده خودش) به بهشت استقلالی ها پا گذاشته، طی یک مصاحبه تعجب برانگیز بار دیگر به هواداران تراکتور توهین کرد و با کلماتی که در آن مصاحبه به کار برد، بیش از پیش دل تی تی ها را شکست.

 با شروع بازی های فصل جدید لیگ برتر در حالی که همه ی هواداران استقلال منتظر بازی های رویایی از بختیار بودند، اما این بازیکن در طول 4 هفته ابتدایی در حد یک بازیکن دسته یکی نیز ظاهر تا علیرضا منصوریان به فکر خرید یک بازیکن جدید در پست بختیار به نام مجتبی حق دوست بیفتد. شاید یکی از دلایل ناکامی بختیار دل شکستگی هواداران تراکتور از این بازیکن باشد. به عبارت دیگر آه تی تی ها بختیار را گرفته است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

عارف
|
5شهريور ماه 1395
0
1
سلام قبلا هم ثابت شده بازیکنی که بدون رضایت هوادا ن از تراکتور جدا شده اند هرگز روی خوش ندا اند .سید صالحی . واما آنها قیل هم نوشته ام بختیار تا بر نگرد و رضایت تی تی ها جلب نکند باید فوتبالش را کنار بگذارد
صادقی
|
6شهريور ماه 1395
0
0
سلام این یک واقعیت استبازیکنن لیک یکی با حمایت تی تی ها اسوه میشود وبر عکس هر که این تیم مردمی بدلیل واهی ترک ویا خیانت کند بکل فوتبالش نابود میشود وبختیار هم از این قانون استثنا نیست وشاهد نابودی فوتبال ایشان خواهیم شد

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top