تاریخ انتشار: 6شهريور1395|20:13

| کد خبر: 189331

تصاویری زیبا از سفر انفرادی زن فرانسوی

الهه افهامی

وکیل ملت: بلاندین ایکی ( Blandine aka ) نام زنی فرانسوی تبار و ۳۳ ساله است که با فوت بایک (دوچرخه ای بدون رکاب) به سفر دور اروپا رفته، او انفرادی و بدون هیچ کمک و پشیبانی این کار را انجام داده است. بلاندین که نام مستعار او لا تراتس ( La Trottineuse ) می باشد، در طول نه ماه با دوچرخه به نرس کیپ ( North Cape ) در قطب رسیده است، این درحالی است که او اتفاقی بی سابقه را رقم زده است.

رفتن به تور اروپا با فوت بایک و  کاوش در بیش از ۲۰ کشور، رکوردی است که برای اولین بار توسط یک زن رقم خورده است. (بلاندین ایکی) می گوید من خانه و شغلم را رها کردم، حتی تمام دارایی و وسایلم را هم فروختم، تا این چالش بزرگ را آغاز کنم. هدف من از این چالش بزرگ جستجوی انسایت و همدلی و همبستگی بود.

در این مدت محل زندگی و استراحت من تنها یک چادر کوچک بود و در میان طبیعت عمر خود را گذراندم. البته در این مدت من برای یک موسسه خیریه پول جمع آوری کردم  تا یک رستوران مشارکتی به همراه مزرعه ای روستایی را در نرمندی ( Normandy ) ، جایی که تور من آغاز شده بود، دایر کنم.

در طول این مدت بیشتر در جستجوی اصول اخلاقی بودم که جو سیاسی مرا به این فکر انداخت تا حتی در طول این مدت کتابی را هم بنویسم.  در حال حاضر هم تصمیمی دارم دوباره سفرهایی با این سبک را در مراحل بعدی زندگی ام بگنجانم.

با کارناوال همراه باشید تا آلبوم این عکاس فرانسوی را با هم تماشا کنیم.

  ۱- کمپ زنی در فنلاند دیدنی های نروژ ۲- شمال نروژ در راه نردکپ

نردکپ شمالی‌ترین شهر اروپا در کشور نروژ 

دیدنی های نروژ ۳- فوت بایک و یک گوزن شمالی در قطب دیدنی های نروژ ۴- کمپ زنی در نروژ در نزدیکی مرز فنلاند دیدنی های نروژ ۵- مدیتیشن در آب دره ی نروژ دیدنی های نروژ ۶-بازگشت از نردکپ دیدنی های نروژ ۷- پایان دنیا، نوک شمالی قاره اروپا دیدنی های نروژ ۸- بادهای شمالی در زمین های قطب شمال و آب های آن دیدنی های نروژ ۹- تابستان در نروژ، روستایی دور افتاده دیدنی های نروژ ۱۰- همین نزدیکی ها! جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۱- آماده شدن برای شب در بالای یک صخره، نروژ جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۲- خانه از از جنس چادر، برای تمام شب هایم! جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۳- راه رفتن و خوردن…. جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۴- اوج احساس در مه، فنلاند جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۵-خوردن و راه رفتن، فنلاند جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۶-عبور از دایره قطب، فنلاند جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۷- زندگی ساده در طبیعت وحشی جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۸- شبی سفید در فنلاند جاذبه های دیدنی فنلاند ۱۹- مزرعه ای شبیه به اقیانوس سبز در تابستان، فنلاند جاذبه های دیدنی فنلاند ۲۰- تغذیه سالم در جاده با یک puuko ( چاقوی معروف فنلاندی) جاذبه های دیدنی فنلاند ۲۱- کمی استراحت بعد از یک روز سخت، جنگلی در فنلاند جاذبه های دیدنی فنلاند ۲۲- کیلومتر شمار در حال زیاد شدنه! جاذبه های دیدنی فنلاند ۲۳- اردویی موقت در جنگل های فنلاند جاذبه های دیدنی فنلاند

منبع خبر کارناوال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top