تاریخ انتشار: 6شهريور1395|22:20

| کد خبر: 189348

فقط یک مانع بر سرراه بازگشت رضاییان

وکیل ملت: سناریوی بازگشت رامین رضاییان بالا و پایین های بسیار داشت. از پرداخت چهل هزار دلاری مخفیانه بابت فسخ قرارداد به ریزه اسپور گرفنه تا وساطت کریمی و پروین و خلاصه بستر سازی برای نظر مساعد هواداران.

همه چیز به خوبی طی شد اما اصرار برانکو مبنی بر مخالفت با بازگشت رامین همه رشته ها را پنبه کرد و در حالی که رضاییان با باشگاه قراردادی دو ساله بسته بود عدم استقبال برانکو همه چیز را بهم ریخت. حتی حضور رضاییان در تمرین پرسپولیس و تلاش اش برای دلجویی از پروفسور بنا به توصیه باشگاه بی فایده بود. ان قرارداد دوساله حکم کاغذ بی ارزشی را پیدا کرد که نهایتا پاره شد.

تراکتور، سپاهان و حتی ذوب اهن و سایپا در کورس و رقابتی پنهان و اشکار درتلاش برای صید این ملی پوش بودند اما در حالی که طاهری گلایه های تند خود را بخاطر عدم موافقت رامین با انتقال قرضی را رسانه ای کرده و مصاحبه هایی کرده بود یک اتفاق مجددا پروژه بازگشت را کلید زد.

تماس های مکرر طارمی از فلورانس ایتالیا با ترکاشوند مبنی بر پشیمانی رامین و تمایلش به بازی در پرسپولیس منجر به آن شد که دوباره پروزه بازگشت کلید خورده و امیدواری هایی در این باره ایجاد شود. رضاییان به مشتریانش اعلام می کرد فعلا حاضر به ادامه مذاکرات نیست چرا که امیدوار است برگردد. طاهری اما خونسردانه منتظر فرصتی بود تا برانکو را متقاعد به کوتاه آمدن کند.

در سفر شیراز این اتفاق رخ داد و برانکو هم متعاقبا باشگاه را تصمیم گیرنده دانست. حالا مقدمات بارگشت رضاییان فراهم شده و فقط مانده فسخ با گولچی که صدهزار دلار به تیمش پرداخت شده و سی درصد هم از قرارداد 250هزار دلاری اش. او با دریافت چه مبلغی بابت خسارت و غرامت کوتاه می اید تا فسخ نامه را امضا کند؟ تنها مساله و مانع بازگشت همین است و بس.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top