تاریخ انتشار: 6شهريور1395|22:39

| کد خبر: 189353

برادر ارزشی،اصلا نکونام بد، شما شفاف‌سازی کن

وکیل ملت: نامه عجیب و غریبی است به قلم سید جواد هاشمی ، نامه خطاب به جواد نکونام است . شاید نکونام چهره ای به محبوبیت ستاره هایی چون باقری ، دایی، مجیدی یا کریمی نباشد که البته نیست اما عجیب و غریب است این واژه های ادا شده از هنرپیشه ای که سال هاست عادت کرده به بازی در کارهای سفارشی.

شاید خودش هم باورش شده که بازی در نقش شهدا، او را هم یادگار جنگ کرده و حالا با استفاده از این سیما، می تواند هرچه دلش خواست بگوید یا بنویسد. اینکه نکونام کجای این بازی بوده و حساب کتاب های این بازی چطور بین برگزارکنندگانش تقسیم شده را قطعا خود این ها بهتر می دانند اما سال قبل قرار بود بازی، مسابقه ای خیریه باشد. یا کلی گفته دیگر در حرف های آقای هنرپیشه که بر می گردد به روابط آنها با نکونام. بحث هایی که ما آنها را نمی دانیم.

جالب است که سال قبل می گفتند برای بازی های جام جهانی هنرمندان بدهی بالا آورده اند، برای همین بازی بین ستاره ها را گذاشتند و گفتند برایش اسپانسرهای میلیاردی گرفته اند. گذشت و یک سال بعد دوباره گفتند بازی سال قبل که خیریه هم بوده با ضرر همراه شده پس این بار بازی جدیدی می گذارند تا ضرر ها جبران شود.    این بار دیگر بازی اسم خیریه هم نداشت. گفتند بازی وداع جواد نکونام است با فوتبال. حتما بین شان قول و قراری بود که شروع کردن پخش ویدئوهای ستاره های سابق دنیا. آنها که در آن ویدئوها جواد را بازیکنی بزرگ لقب می دادند و می گفتند برای بازی خداحافظی اش با افتخار می آیند. این مجالی بود برای باشگاه هنرمندان. باشگاه خوشنام همه ١٥ سال گذشته. فارغ از اینکه حال حسین یاریار خوب باشد یا از فرط فشار عصبی خدای ناکرده مثل سال قبل کارش به بیمارستان کشیده باشد، اقلا او یک نفر در این تشکیلات برای فوتبالی ها عزیز است.  او اما یکی نیست از جنس شمایانی که چند روز قبل به عابدزاده جسارت کرده بودید. سال قبل کارتان با خداداد به دعوا کشید و چند وقت قبل چنان صدای علی پروین را درآوردید که بگوید به این بازی تان باید نهادهای نظارتی ورود کند. اینکه چطور پروین و خداداد را راضی کردید( و علی کریمی هم طبق معمول برای تداوم دعواهایش ، این بار با نکونام به جمعتان پیوست)، را خود بهتر می دانید. بهتر می دانید سر چه منافعی بین تان با نکونام توافق نشده است و این ها را ما نه ما می خواهیم بدانیم و نه شاید مردم چون می دانیم برای رضای خدا قطعا دعوای تان نشده.    فقط می دانیم آنچه در سیاهه تان نوشته اید چنان از بالادست است که یادتان رفته چطور برای برنامه پر حرف و حدیث سفر هنرمندان به برزیل پیش افتاده بودید و ته ماجرا هم نگفتید سر آن پروژه چه آمد و دقیقا چه کردید ونگفتید چرا هر جا شما فعالیتی دارید در حوالی فوتبال، این همه اتفاقات عجیب و غریب می افتد.برادر هاشمی سیمای ارزشی داشتن بی شک دلیل بر ارزشی بودن نیست. می خواهید آنچه درباره نکونام گفتید را بپذیریم؟ بسم الله؛ بیاید شفاف باشید و سندهای تان را رو کنید تا بدانیم این همه هیاهو منافع خاصی نداشته که اینچنین برآشفته اید.    اصلا نکونام بد، شما که در زمان جذب درآمدها و اسپانسرها کم از این اسم که نمی شناسیدش استفاده نکردید! اصلا شما که این قدر بزرگید، برای معرفی بازی تان خب می گفتید رقابت با ستاره های تیم هنرمندان و در پیشانی شان ، جواد هاشمی. چرا این کار را نکردی برادر! کمی صادق باشیم همگی انشالله.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top