تاریخ انتشار: 7شهريور1395|00:20

| کد خبر: 189396

ادامه نشست‌های حاشیه ساز دراستقلال

حمیدرضا عرب

وکیل ملت: وقتی حرف‌های پرویز مظلومی پس از برکناری از استقلال را به یاد می‌آوریم و با خبرهایی که اخیرا از دل باشگاه بیرون زده کنار هم قرار می‌دهیم تنها به یک نتیجه می‌رسیم؛ اینکه مدیران در باشگاه استقلال نه خود ملاحظه می‌کنند و نه اساسا برایشان چنین حاشیه سازی هایی مهم است.

بهرام افشارزاده فصل پیش با اینکه از ماهیت نشست‌هایی که به قول مظلومی در خانه فرهاد مجیدی برگزار می‌شد، اطلاع داشت اما هیچ واکنشی به این مسائل نشان نداد تا به سادگی کانون تیمی استقلال بر هم بریزد و جایگاه پرویز مظلومی به سادگی متزلزل شود.
 حالا هم که افشارزاده رفته نه تنها اوضاع بهتر نشده بلکه چنین نشست‌هایی همچنان ادامه دارد و اول مرد هیات مدیره باشگاه استقلال یعنی شهاب جهانیان نشستی را با فرزاد مجیدی برگزار می‌کند که مورد توجه غالب رسانه‌ها هم قرار می‌گیرد. گرچه متن خبر برگزاری نشست جهانیان با فرزاد مجیدی به خواست بعضی‌ها از روی تعدادی از سایت‌ها برداشته شد اما همین حالا اگر گوگل سرچ را به کار بیندازید و این جمله را: «نشست جهانیان با فرزاد مجیدی.»
 جست‌وجو کنید می‌بینید که هنوز خبر فوق در بسیاری از سایت‌ها وجود دارد که بازدیدکننده‌های کمی هم نداشته است.
اینکه جهانیان بدون هماهنگی با مدیریت با فرزاد مجیدی جلسه گذاشته باشد را نمی‌توان پذیرفت. معمولا در چنین شرایطی مدیریت یا همان سرپرست باشگاه در جریان موضوع قرار دارد و بعید است که افتخاری از جلسه پنهانی جهانیان با فرزاد مجیدی چیزی نداند.
حتی افتخاری از محتوای نشست هم با خبر است و فقط در ظاهر ممکن است از موضوع اظهار بی‌اطلاعی کند تا شاید در افکار منصوریان تشویشی ایجاد نشود و شاید سرمربی استقلال تصور کند که آنها با قدرت پشتش ایستاده‌اند و حتی اگر در شهرآورد هم به نتیجه مطلوب نرسد، باز هم حمایتش خواهند کرد.
 این نشست‌ها اما پروژه حمایت از منصوریان را حتی در صورت کسب نتایج مطلوب در بازی‌های آتی زیر سوال خواهد برد و این پرسش را مطرح می‌کند که اساسا چه دلیلی دارد در روزهایی که همه بزرگان در استقلال می‌کوشند فضای آرامی را برای علی منصور ایجاد کنند، یک نفر از هیات مدیره با فرزاد مجیدی؛ یعنی برادر فرهاد جلسه برگزار می‌کند.
پیامد این نشست عجیب هم طبیعی است که با شایعاتی از این دست که اگر مربی خارجی به استقلال بیاید فرهاد مجیدی دستیارش خواهد شد، همراه باشد. آری این نشست موجب شده که حالا در استقلال سناریوهای تازه‌ای نوشته شود. آن هم با مضمون مربیگری فرهاد در کنار یک مربی خارجی که شاید نامش اسکوچیچ باشد.
در همین راستا با فرزاد مجیدی تماس گرفتیم. او در حال ورزش بود و اصرار داشت که در این باره حرف نزند. فرزاد فقط یک جمله گفت: «من هیچ حرفی درباره نشست با جهانیان ندارم.» از فرزاد خواستیم درباره دلایل این جلسه حرف بزند که دوباره گفت: «باز هم تکرار می‌کنم که هیچ حرفی ندارم.»
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top