تاریخ انتشار: 7شهريور1395|00:37

| کد خبر: 189409

چند خبر کوتاه از استقلال

همه ما پای منصوریان ایستاده‌ایم
عبداللهی: غیر از بازیکنان هیچ کس پول نگرفته
تا لیگ شروع نشود و استقلال در بازی با ماشین‌سازی سه امتیاز به دست نیاورد هجمه‌ها علیه این تیم کم نمی‌شود.
عبداللهی که به تازگی سرپرست استقلال شده است درباره شرایط این تیم بحران زده اینطور می‌گوید: «شرایط خوب است و کادر فنی روی نقاط ضعف تیم در هفته‌های ابتدایی کار می‌کند. امروز هم یک بازی تدارکاتی مقابل راه‌آهن داریم که منصوریان تیمش را ارزیابی کند.»
سرپرست استقلال در خصوص اینکه بعد از آمدن بهتاش فریبا تصمیمات مشورتی در استقلال بیشتر شده است یا خیر، می‌گوید: «صد در صد همینطور است. آنها با هم مشورت می‌کنند و بهتاش فریبا نیز برای کمک به استقلال به مجموعه اضافه شده است.»
عبداللهی با بیان اینکه فضای منفی کم کم در حال دور شدن از استقلال است، می‌گوید: «وقتی یک تیم نتیجه نگیرد یک عده دنبال سوءاستفاده هستند و همیشه به حاشیه می‌روند. استقلال هم در هفته‌های اخیر نتیجه نگرفته و البته رسانه‌ها هم چون تعطیلات است به دنبال سوژه می‌گردند. به هر حال پیشکسوتان هم خوب است از تیم استقلال پشتیبانی ‌کنند تا از این شرایط خارج شویم.»
 سرپرست استقلال در خصوص اینکه به دلیل مشکل نداشتن حق امضای افتخاری اعضای کادر فنی و پشتیبانی استقلال پولی نگرفتند، می‌گوید: «همینطور است. البته افتخاری به استقلال آمده تا مشکلات را حل کند اما تمامی افراد کادر فنی و اعضای پشتیبانی پولی دریافت نکرده‌اند. در واقع به جز بازیکنان هیچ کس پولی نگرفته و این یک نوع فداکاری محسوب می‌شود.
کادر فنی پول نگرفت که باشگاه بازیکنان مدنظرش را جذب کند و می‌دانم حتی اعضای تدارکات تیم استقلال هم پولی نگرفته‌اند ولی از طرف دیگر مطمئن هستم مدیریت جدید مشکلات باشگاه را حل خواهد کرد.»
عبداللهی در خصوص شایعاتی که این روزها در مورد برکناری علیرضا منصوریان بعد از شکست احتمالی در بازی شهرآورد مطرح می‌شود، می‌گوید: «حرف و حدیث زیاد است. بگذارید هر چه می‌خواهند بگویند. مدیرعامل و هیأت مدیره حمایت‌شان را انجام می‌دهند. اتفاقا این بار تصمیم گرفته‌ایم برای نخستین بار کاری کنیم که هیچ وقت رخ نداده است.
 همه با هم قرار گذاشتیم که حتی اگر اتفاقی افتاد و تیم هم نتیجه نگرفت پای سرمربی بایستیم و از مدیریت تا بازیکنان همه با هم قول و قرار گذاشته‌ایم که این کار را از همین فصل آغاز کنیم. این تصمیم ماست و بالاخره از یک جایی و یک روزی باید آغاز شود و خوشبختانه این بار همه با هم قول و قراری داریم.»


ماجراهای آکادمی استقلال به کجا کشید؟
ماجراهای آکادمی استقلال طی این چند وقت اخیر کم نبوده است. از اختلاف سامره و روشن گرفته تا نبود پیراهن نوجوانان استقلال برای انجام یک مسابقه! در این بین هم هر کدام از طرفین دعواهای اخیر، بیانیه صادر کردند تا حقانیت خود را ثابت کنند. اما ادعای بعضی از والدین بازیکنان تیم‌های پایه استقلال مبنی بر پول گرفتن بعضی از مربیان این تیم‌ها باعث شده تا ماجراهای آکادمی استقلال همچنان به ماجرای پیچیده‌ای تبدیل شود.
 افتخاری سرپرست باشگاه استقلال هم معاون حقوقی این تیم را موظف کرده تا به آکادمی استقلال سری بزند و مسائل مربوط به تیم‌های پایه را رصد کند.
طی چند وقت اخیر هم محسن بزرگی چند بار به آکادمی استقلال رفته و از نزدیک مسائل مربوط به تیم‌های پایه را زیر نظر گرفته است تا گزارش خود را تقدیم هیات مدیره این باشگاه کند.
 به نظر می‌رسد مسائل تیم‌های پایه استقلال به همین جا ختم نشود و طی روزهای آینده خبرهای جدیدی از آکادمی استقلال به گوش برسد. باید منتظر ماند و دید که خبرهای جدید تیم‌های پایه استقلال چه خواهد بود.
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

محمدرضا میرزایی
|
7شهريور ماه 1395
0
0
سلام داداش علی بادفاع خوب جلوی ماشین سازی و استفاده از ضدحمله راه فرار از بحرانه شک نکن

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top