محبوبیت نکونام در گروی برنامه عادل/ فردوسی پور سنگ تمام می‌گذارد؟

وکیل ملت: عادل فردوسی پور از جمله افرادی است که علاقه زیادش به کی روش و دوستان نزدیک سرمربی تیم ملی بر کسی پوشیده نیست.

تاریخ انتشار: 7شهريور1395|01:21

محبوبیت نکونام در گروی برنامه عادل/ فردوسی پور سنگ تمام می‌گذارد؟
| کد خبر: 189436

مجری تلویزیون بارها و بارها از نزدیکان کی روش از جمله نکونام،  منصوریان و ملی پوشانی که رابطه خوبی با سرمربی داشتند  به گونه ای حمایت کرده که مورد انتقاد قرار گرفته اما دست از حمایت خودش از این تیم و شخص کی روش برنداشت.
این مجری توانایی زیادی در همسو کردن مخاطبان با خود دارد و این را می توان از نظر اولیه او در خصوص نظر سنجی ها و سپس رایی که مردم به آن گزینه می دهند مشاهده کرد. البته فردوسی پور می داند کدام نظرسنجی را چه هنگامی برگزار کند. به عنوان مثال وقتی کی روش خوب نتیجه می گیرد و برانکو چند هفته ای است خوب کار نکرده نظرسنجی بهترین مربی خارجی را می گذارد یا وقتی می بیند اشکان دژاگه در پشت مهاجمان در لیست بهترین بازیکنان بعد از انقلاب رای نمی آورد پست او را تغییر می دهد تا تعجب ملی پوش کشورمان را هم برانگیزد. مطمئنا نظر مردم ما در روزهای مختلف متفاوت است؛ به عنوان مثال اگر پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ نظرسنجی ای در خصوص بهترین مربی تاریخ ایران برگزار شود کسی جز برانکو رای نخواهد آورد اما اگر این رای گیری یک روز پس از صعودی که معمولا در آخرین لحظات صورت می گیرد و حساسیت خاصی دارد، برگزار شود این کی روش است که بالاتر از برانکو قرار خواهد گرفت. عادل این مسائل را به خوبی می داند و به بهترین شکل از آن به سود دوستانش استفاده می کند.
به گزارش بانک ورزش، فردوسی پور در دو برنامه متوالی در خصوص برگزاری بازی یاران نکونام با ستاره های لالیگا صحبت و حسابی برای دوستش و این بازی تبلیغ کرد. او نمی دانست مردم پس از آوردن نام نکونام چه واکنشی به این بازی خواهند داشت اما حالا با رفتاری که او و دوستان نکونام انجام داده اند که به نوعی بی احترامی به ستاره های لالیگا بود، می توانند مدعی شوند که  استقبال کم از این بازی به خاطر نبود نکونام بوده است و اصلا کم محلی به این بازی به خاطر این بوده که کاپیتان اسبق تیم ملی در این بازی حضور نداشت وگرنه 70 هزار نفر برای او به ورزشگاه می رفتند.
نکته عجیب در این میان غیبت عادل فردوسی پور در بازی ستاره ها بود. نام فردوسی پور در لیست اولیه حضور داشت اما طبق ادعای برخی از بازیکنان تیم، نکونام از فردوسی پور و دوستان دیگرش خواست در این بازی حضور پیدا نکنند تا به نام او تمام نشود!
عادل در حالی به حرف دوستش گوش کرد و به این بازی نرفت که اعلام کرده بود ویژه برنامه این بازی را 5شنبه اجرا خواهد کرد اما این کار را هم به خاطر دوستش کنسل کرد. یعنی برنامه های سازمان بزرگی مانند صداوسیما به خاطر لج و لجبازی برخی تغییر می کند  و مانند همیشه هیچکسی نیازی به پاسخ در خصوص علل آن نمی  بیند.
عادل فردوسی پور به راحتی می تواند در برنامه دوشنبه شب ورق را به سود نکونام برگرداند که اگر صحبتی از این بازی شود قطعا این کار را می کند اما بعید به نظر می رسد نکونام با چنین کارهایی محبوبیتی به دست آورد  و از سوی دیگر، مردم فراموش نخواهند کرد که عادل از بازی ای که آرزویش را داشت به خاطر نکونام کنار کشید و ویژه برنامه اش را هم بدون هیچ توضیحی کنسل کرد. این موضوع شاید امروز اهمیتی نداشته باشد اما فردا اگر نکونام نیاز به حمایت داشته باشد نمی تواند روی زیاد عادل حساب باز کند چرا که مردم همانطور که امروز حمایت این مجری از کی روش را بر نمی تابند و لقب هایی چون کی روشی پور به او می دهند، از فردا نکونام را هم به لیست اضافه خواهند کرد.
ناگفته نماند تمام این ها دلیل نمی شود که عادل فردوسی پور به کار خودش در حمایت از دوستانش است ادامه ندهد و قید رفاقت با کی روش  و نکونام را بزند. دو نفر از این سه دوست که محبوبیتی میان مردم داشتند کم کم با رفتارهای عجیب شان به سمتی می روند که کمتر مورد توجه قرار گیرند. حالا عادل بیشترین محبوبیت را میان این سه نفر دارد و باید دید این محبوبیت را با توجه به رسانه ای که در اختیار دارد حفظ خواهد کرد یا با ادامه راهی که انتخاب کرده مانند دو فرد دیگر محبوبیتش کمرنگ و کمرنگ تر خواهد شد. شاید هم او با توجه به هوش بالایش راه دیگری جلوی خود و دوستانش باز کند و حتی بتواند با توجه به توانایی هایش، محبوبیت از دست رفته کی روش  و نکونام را هم برگرداند.

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

v
|
7شهريور ماه 1395
0
0
میگن بعضیا فقط خزعبل میگن که متفاوت حرف زدنشون باعث شه تو چشم باشن. نویسندهء عزیز دیشب دیگه چه خوابی دیدی؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top