تاریخ انتشار: 8شهريور1395|19:52

| کد خبر: 189661

برزیلی مدنظر استقلال سکوتش را شکست/عکس

وکیل ملت: مدافع برزیلی مدنظر استقلال سکوتش را شکست.

لئوناردو پادوانی که طی روزهای گذشته ترجیح داده بود سکوت کند در پیامی در اینستاگرامش توضیحات قانونی مربوط به وضعیت خود را منتشر کرده است.

ترجمه این متن به شرح ذیل است:

فیفا نقض قرارداد را قبول یا رد نمی کند. بر اساس گفته هایی که در این باره وجود دارد، تصمیم گیری شخصی است. یعنی باشگاه یا ورزشکار تصمیم می گیرد که قرارداد را فسخ کند یا نه و باید تصمیم را به طرف دیگر اطلاع دهد. این به عهده فیفا است که قضاوت کند تصمیم برای فسخ قرارداد دلیل داشته است یا نه و عواقبش چیست.
در این زمان، فیفا در حال بررسی و تحقیق درباره تصمیمی است که گرفته شده است. نتیجه حدود 90 روز دیگر درباره درست بودن کار و عواقب آن اعلام می شود. در چنین شرایطی که پرونده مبهم است، دادگاه قضاوت عالی ورزشی CAS می تواند در این باره تصمیم گیری کند و موضوع هم به شرح زیر است:
در هر رویدادی باید در نظر داشت که آزادی دادن به مستخدمان نمی تواند با این شرط باشد که بازیکن فوتبال گفته شود در باشگاه A یا B بازی کند. در اتفاق نقض قرارداد یا هر مسائل دیگری که به قرارداد مربوط به می شود تنها چاره برای طرفی که متضرر شده این است که به دادگاه های مربوطه متوسل شود و درخواست جبران خسارت وارده را کند یا محرومیت ها و جریمه ها را به طرف متخلف واگذار کند.

لئوناردو پادوانی

 

منبع خبر کاپ
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top