تاریخ انتشار: 9شهريور1395|11:48

| کد خبر: 189748

احتمال جدایی دایی از نفت تهران

وکیل ملت: یک ملی پوش در اردوی تیم ملی ادعا کرد اگر باشگاه نفت مطالبات بازیکنان قبلی و فعلی خود را تا پایان نیم فصل تسویه نکند، سرمربی این تیم جدا می شود.

بازیکنان سابق نفت و مربیان فصل گذشته این تیم هر روز و هر هفته دنبال مطالبات خود می دوند و به هیچ نتیجه ای هم نمی رسند. آنها حق خود را می خواهند و مالکان جدید نفت هم فعلا برنامه ای برای پرداخت مطالبات ندارند و می گویند اول باید حساب کتاب ها دقیق و شفاف شود.

کار به جایی رسیده که چند ملی پوش طلبکار از باشگاه نفت بعد از بی نتیجه بودن نامه نگاری شان با وزارت نفت، تصمیم جدیدی گرفته اند و قصد دارند برای رییس جمهور و بیت رهبری نامه بنویسند تا تکلیف شان روشن شود.

در این میان شنیدیم برخی بازیکنان طلبکار هم با علی دایی تماس گرفته و از سرمربی فعلی نفت به عنوان یکی از بزرگان فوتبال ایران و جهان خواسته اند پیگیر مطالبات آنها شود.

یکی از این بازیکنان در اردوی تیم ملی به همبازیان خود خبر خوش داد و گفت؛ من با علی آقا حرف زدم و ایشان گفت تا نیم فصل به پول مان می رسیم. علی آقا گفت اگر نفت تا نیم فصل مطالبات بازیکنان فعلی و قبلی خودش را ندهد، او هم احتمال دارد در این تیم نماند.

به گفته این ملی پوش علی دایی گفته خودش با مدیران نفت صحبت می کند و آنها را متقاعد خواهد کرد بعد از حل مشکلات و رفع موانع اداری اول پول بازیکنان فصل قبل را بدهند.

دایی تا امروز هیچ حرفی از استعفا نزد اما شایعه شده سرمربی فعلی نفت نیم فصل از این تیم جدا می شود مگر آن که تمام حساب کتاب های نفت صاف شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top