توضیحات قاضی‌ پور درباره درگیری با خبرنگار: شوخی کردم

وکیل ملت: نماینده ارومیه با ارائه توضیحاتی درباره درگیری پیش آمده بین او و یک خبرنگار در راهروی مجلس گفت: بنده برای تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم، در روز یک‌شنبه نیز با شوخی عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشایند بود.

تاریخ انتشار: 9شهريور1395|13:19

توضیحات قاضی‌ پور درباره درگیری با خبرنگار: شوخی کردم
| کد خبر: 189777

نادر قاضی‌پور اظهار کرد: در مورد اتفاق ناخوشایندی که یکشنبه جاری بین بنده و اصحاب رسانه رخ داد، لازم است توضیحاتی ارائه کنم.

وی افزود: در روز سه‌شنبه بنده به واسطه پیگیری‌های مستمر مسائل و مشکلات مردم با سرعت به سمت دفترم برای دیدار مردمی بودم که چند خبرنگار محترم در بین راه سوالاتی پرسیده و جواب دادم. ولی پرسش یکی از خبرنگاران عزیز توام با سماجت بود و سوال بدی را مطرح کردند بنده که می‌خواستم با سرعت به ملاقات مردمی برسم با شوخی عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشایند بود. بنده مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود رد شدم.

نماینده ارومیه در ادامه گفت: بنده همواره برای اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم و مواردی همچون مسکن، بیمه خبرنگاران و وام آنها را پیگیری کرده و می‌کنم. مدافع گردش آزاد اطلاعات و تلاش خبرنگاران در این عرصه بوده و خواهم بود. از دوستان بسیار خوبم در مجلس نیز که به بنده کمال لطف را داشتند تشکر می‌کنم.

در روز یکشنبه جاری و بعد از جلسه علنی نادر قاضی‌پور با خبرنگار ایران درگیری فیزیکی پیدا کرد که این موضوع باعث بروز عکس‌العمل های متعددی از سوی اصحاب رسانه شده است.

مسعود پزشکیان رئیس جلسه در پاسخ به این تذکر گفت: این اتفاق خوشایند نبود باید نماینده و خبرنگار حق و حقوقشان رعایت شود.

منبع خبر ایسنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

امیر
|
9شهريور ماه 1395
0
0
خود کده را تدبیر نیست
راهی بجز تغییر نیست
عذر بد تر از گناه این مرد که قبلا نیز
عملکرد های زشتی در کارنامه اعمال خود دارد مضحک و تهوع آور است
بررسی عملکرد این عنصر موید این حقیقت است که ساختار وجودی او دارای انحراف است و مطمئ باشید ، در آینده نیز از این اعمال ناشایست که مجلس، نمایندگان و شورای نگهبان و در نهایت، اصل نظام را زیر سوال خواهد برد از او مشاهده خواهید کرد.
ساختار و بافت فکری ایشان و امثال ایشان ، همین است و انتظاری غیر از این ،اعمال مشمئز کننده و نفرت زا، دور از بصیرت و واقع نگریست.
خشت اول را نهد معمار کج
تا ثریا می رود دیوار کج
خود ایشان ذلیل تر و ضعیف تر از آن است که هویت و ماهیت، انحرافی خود را بتواند بهبود بخشد.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top