تاریخ انتشار: 11شهريور1395|21:50

| کد خبر: 190142
احمد کریمی اصفهانی، دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار:

هیچ اصولگرایی از احمدی نژاد حمایت نمی کند

وکیل ملت: ساکت نمی نشینیم و ممکن است خیلی از ناگفته ها را بیان کنیم. در این شرایط هم حیثیت و آبرویی برای احمدی نژاد باقی نمی ماند.

تا جایی که من اطلاع دارم و با سایر دوستان اصولگرا صحبت کرده ایم، هیچ اصولگرای واقعی که اصول و چارچوب داشته باشد و از ولایت تبعیت کند از احمدی نژاد حمایت نمی کنند.

البته بخش تندرو اصولگرایان که البته همواره مایه زحمت این جناح بوده اند و مشکلاتی را ایجاد کرده اند ممکن است تمایلاتی به احمدی نژاد داشته باشند اما در میان جامعه اصولگرایان سنتی اصلا چنین تمایلی وجود ندارد.

عملکرد او کاملا مشخص است و اصولگرایان بار دیگر به او اعتماد نخواهند کرد. چنانچه احمدی نژاد هوس کند که دوباره وارد عرصه سیاسی و مدیریتی شود قطعا مخالفان سرسختی خواهد داشت. البته باید به این موضوع هم اشاره کنم که در چنین شرایطی ما هم ساکت نمی نشینیم و ممکن است خیلی از ناگفته ها را بیان کنیم. در این شرایط هم حیثیت و آبرویی برای احمدی نژاد باقی نمی ماند.


تیم نزدیک به مشایی و احمدی نژاد با بیان چنین پیغام هایی در تلاش هستند تا جامعه و سیاسیون را تست کنند و براساس آن حرکات بعدی شان را مشخص کنند. در میان اعضای جبهه پیروان و جامعتین اما تمایلی به بازگشت او وجود ندارد و البته مردم هم طبیعتا تمایلی به روی کار آمدن احمدی نژاد ندارند. بنابراین این احتمال در حد صفر است.
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top