تاریخ انتشار: 12شهريور1395|00:10

| کد خبر: 190168

پایان یک تازی شرور خطرناک در قراری صوری معامله مشروبات الکلی +عکس

وکیل ملت: شرور خطرناک آبادان که با یک تازی از دست پلیس فرار می کرد در آخرین پلان معامله مشروبات الکلی اش در نقش پردازی پلیس زمینگیر شد.

چندی پیش ماموران پلیس آبادان در جریان قدرت نمایی جوان شروری به نام سعید در منطقه سلیچ غربی قرار گرفتند و تیمی از ماموران پلیس امنیت آبادان برای پیگیری این ماجرا وارد عمل شدند.
ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که سعید یکی از شرورهای منطقه سلیچ غربی است که با در دست داشتن اسلحه و تیراندازی اقدام قدرت نمایی می کند.
در ادامه تجسس ها مشخص شد که وی در زمینه فروش مشروبات الکلی و فشنگ های جنگی که در مراسم های عروسی و عزا استفاده می شود فعالیت دارد و در گام بعدی کاوش های پلیسی مشخص شد این شرور خطرناک چندی پیش از سوی دادگاه به 3 سال زندان محکوم شده و یک زندانی فراری است.
همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس امنیت برای دستگیری سعید دست به کار شوند اما مشخص شد وی به خاطر نوچه ها و طرفدارانی که در محل زندگی اش دارد می تواند راه فراری داشته باشد به همین خاطر ماموران با نقش پردازی وی را در محل قراری حاضر کردند.
سعید که نمی دانست خریدار مشروبات الکلی اش مامور پلیس است روز 9 شهریور ماه برای تحویل دادن سفارش در میدان بیرون شهر حاضر شد و زمانیکه مامور جوان در محل قرار صوری رسید با دیدن سعید دستور دستگیری برای این شرور خطرناک صادر شد.
سعید وقتی خود را در برابر مامورجوان دید چاقوی بزرگی را از زیر لباسش بیرون کشید تا با حمله به سمت وی بتواند راهی برای فرار پیدا کند که در این مرحله مامور پلیس با استفاده از اسپری گاز اشک آور شرور خطرناک را زمینگیر کرد و تیم های کمکی نیز که در محل قرار داشتند سعید را در محاصره خود قرار دادند.
سعید پس از دستگیری به فروش مشروبات الکلی و فشنگ های جنگی اعتراف کرد و گفت: برای اینکه کسی جرات شکایت از مرا نداشته باشد و قصد داشتم به راحتی در محله مان آزادانه به شرارت هایم ادامه بدهم با تیراندازی در منطقه اقدام به قدرت نمایی می کردم.
بنا به این گزارش، با توجه به اینکه شاکیان این مرد خطرناک از ترس وی که پس از آزادی برای انتقام گیری سراغ آنها می رود سعید در بازداشت پلیس قرار دارد تا با رازگشایی از دیگر جرائم وی، شاکیان این مرد خطرناک نیز شناسایی شوند.

پایان یک تازی شرور خطرناک

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top