تاریخ انتشار: 12شهريور1395|23:23

| کد خبر: 190340

لو رفتن راز سرقت های دو ورزشکار شیشه ای/عکس

وکیل ملت: اختلاف 2 دوست کافی بود تا راز سرقتهایشان فاش شود و جالب اینکه یک از این دو پسر می گوید از زندان نمی ترسید و اعتقاد دارد زندان از او مرد می سازد.

چندی پیش پسر جوانی با مراجعه به کلانتری یافت آباد ادعا کرد یکی از دوستانش برای او و خانواده اش ایجاد مزاحمت کرده است.
پسر جوان که بهنام نام دارد به ماموران گفت: از وقتی که دوستم مجید متوجه اعتیادم به تریاک شده است تصمیم گرفته مرا ترک دهد و این در حالی است که خودش شیشه ای است و نمی دانم تاثیرات شیشه او را خرس مهربان کرده یا ماجرای دیگری است.
وی افزود: اصرارهای مجید باعث شد یکبار با هم به کمپ ترک اعتیاد برویم اما بی فایده بود و از آن زمان به بعد وقت و بی وقت به در خانه مان می آید و برای من و خانواده ام ایجاد مزاحمت می کند و حتی شب ها وقتی به در خانه مان می آید با سر و صدایش همسایه ها را هم آزار می دهد.
با این ادعا ها تیمی ازماموران برای دستگیری این پسر مزاحم وارد عمل شدند و وی را که در خیابان های جنوب تهران در حال موتور سواری بود دستگیر کردند.
مجید وقتی فهمید به اتهام مزاحمت برای دوست صمیمی اش دستگیر شده است از روی عصبانیت ادعا کرد اختلاف ما به خاطر سهم سرقت هایمان است و موضوع مزاحمت بهانه است.
همین کافی بود تا مجید پرده از سرقت هایشان بردارد و پیش روی بازپرس نصرتی در دادسرای ناحیه 34 لب به اعتراف گشود و گفت: سالهاست که با بهنام دوست هستیم و هر دو ورزشکار بودیم، من در رشته پرورش اندام مدال آور بودم و بهنام نیز در رشته فوتبال نونهالان در تیم های بزرگی بازی کرده بود و مدال داشت که بعد از تصادفش دیگر نتوانست فوتبال بازی کند که با گذشت زمان و به خاطر دوستی با افراد خلاف هر دو اعتیاد پیدا کردیم.
وی افزود: من شیشه ای شدم و نمی دانستم بهنام نیز به تریاک اعتیاد پیدا کرده است اما وقتی فهمیدم تصمیم گرفتیم برای تامین هزینه های اعتیادمان و هزینه درمان پدرم دزدی کنیم که سر تقسیم سهم دزدی با هم درگیر شدیم و بهنام با من قهر کرد.
به خاطر دوستی ای که با هم داشتیم چند بار با او تماس گرفتم تا هم سهم دزدی هایمان را به او بدهم و هم کمکش کنم تا اعتیادش را کنار بگذارد اما بی فایده بود و بهنام با طرح شکایت از من تصمیم دارد مرا به زندان بیندازد تا خودش به اعتیادش ادامه دهد.
بدین ترتیب بازپرس نصرتی دستور بازداشت بهنام را صادر کرد و در تحقیقات از مجید مشخص شد که وی 9 خانه را هدف سرقتهایش قرار داده است.
بهنام در اعترافاتش به بازپرس پرونده گفت:تا به حال به زندان نرفتم و هیچ اطلاعی از سرقتها ندارم چون مجید به بهانه اینکه قصد رفتن به خانه دوستانش را دارد مرا همراه خودش به محله های مختلف می برد و از من می خواست تا سرکوچه منتظرش باشم و پس از دقایقی با کیسه ای که در دست داشت از خانه ها خارج می شد که بعد متوجه شدم مجید دزدی می کند و دیگر حاضر به همکاری با او نشدم.
وی افزود: فقط در 3 سرقت همراه مجید بودم و هیچ ترسی از زندان ندارم چون فکر می کنم زندان از من مرد می سازد و شاید بتوانم در زندان اعتیادم را کنار بگذارم و قدر زندگی ام را بدانم
بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی از این 2 سارق جوان به دستور بازپرس نصرتی در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

لو رفتن راز سرقت های دو ورزشکار شیشه ای /یکی از دزدان می گوید از زندان نمی ترسد

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top