تاریخ انتشار: 13شهريور1395|00:14

| کد خبر: 190367

تعصب از دست رفته یک پرسپولیسی/ همه‌اش فیلم بود؟

وکیل ملت: در طول چند سال گذشته، محسن بنگر تبديل به يكي از محبوب‌ترين بازيكنان پرسپوليس نزد هواداران شد.

او كه بعد از 8سال حضور در سپاهان از سال91 به جمع سرخپوشان پيوست، چهار فصل در اين تيم توپ زد و كوشيد تا با كري‌خواني‌هاي بي‌پايان و گرفتن ژست تعصب و وفاداري، پايگاه خوبي بين مردم پيدا كند. از قضا بنگر خيلي زود به خواسته‌اش رسيد و توانست با همين ترفندها، محبوبيت قابل توجهي براي خودش دست‌وپا كند؛ محبوبيتي كه البته با سابقه او و نيز كيفيت فني‌اش تناسب چنداني نداشت. در مقابل آنهايي كه براي بنگر سرودست مي‌شكستند، عده‌اي هم بودند كه سال‌هاي حضور اين بازيكن در سپاهان را يادآوري مي‌كردند و مي‌گفتند او در آن مقطع بارها عليه پرسپوليس و استقلال موضع گرفته و اين تيم‌ها را «سوگلي‌هاي پايتخت» خطاب كرده است. سرانجام در پايان ليگ پانزدهم دوران حضور بنگر در پرسپوليس به پايان رسيد و او در ليست مازاد پروفسور قرار گرفت. به اين ترتيب آقاي مدافع به تراكتورسازي تبريز پيوست و درست از همان زمان، شروع به اظهارنظرهايي كرد كه هواداران پرسپوليس را شوكه كرده است. با اينكه هنوز 4ماه هم از جدايي بنگر نمي‌گذرد، اما او در اين مدت كارهايي كرده كه بدجوري باعث خشم برخي از هواداران شده.

حمله به جلال حسيني

بلافاصله بعد از قطعي شدن بازگشت جلال حسيني به پرسپوليس، بنگر دو كامنت كنايه‌آميز عليه او منتشر كرد. اين بازيكن ابتدا براي هم‌تيمي قديمي‌اش نوشت: «خوش اومدي، اميدوارم جام بگيريد.» و بعد در صفحه مهرداد كفشگري مطلب تندتري با اين مضمون به تحرير درآورد: «داداش تعصب كيلو چند؟ با پول مي‌رن، با پول هم ميان!»

پرسپوليسي‌ها مي‌ترسند

بنگر بعدتر و زماني كه جدايي‌اش از پرسپوليس قطعي شد، چند مصاحبه انتقادي در مورد قرمزهاي پايتخت انجام داد كه آتش يكي از آنها تندتر بود. مدافع شمالي تراكتورسازي در اين مصاحبه گفته بود: «از كوچك تا بزرگ پرسپوليس مي‌ترسند يك زنگ به من بزنند. بي‌معرفتي بازيكنان پرسپوليس را هرگز فراموش نمي‌كنم. آنهايي كه در زمان سختي كنار ما نبودند، حالا در دوره خوشحالي به پرسپوليس آمده‌اند!» اين مصاحبه چنان واكنش‌هاي تندي را به دنبال آورد كه بنگر به سرعت در اينستاگرامش ناچار به عذرخواهي شد.

از يك تيم بزرگ، به يك تيم بزرگتر

بنگر كه هنوز دلخور به نطر مي‌رسيد چند روز بعد مصاحبه ديگري انجام داد و در مورد انتقالش از پرسپوليس به تراكتورسازي گفت: «از يك تيم بزرگ به يك تيم بزرگتر آمده‌ام. تمرينات ما اينجا چند هزار تماشاگر دارد، در حالي كه در پرسپوليس اينطور نبود.» انتشار اين مصاحبه طاقت پرسپوليسي‌ها را به سر رساند و باعث شد آنها به تندي از بنگر گله كنند. آقاي مدافع هم چند ساعت بعد توضيح داد كه در مورد عبارت تيم بزرگ و تيم بزرگتر، يك اشتباه نگارشي پيش آمده است.

مردانه بازي كنيد

اين هم آخرين پرده است. پرسپوليس و تراكتورسازي در هفته پنجم بايد با هم بازي كنند. ورزشگاه يادگار به اين بازي نمي‌رسد و به همين دليل تراكتوري‌ها خواسته‌اند مسابقه در ورزشگاه كوچك اختصاصي آنها برگزار شود. سرخپوشان تهراني از بحث امنيت مي‌ترسند و بنگر هم در واكنش به اين موضوع گفته: «اگر پرسپوليسي‌ها مردانه بازي كنند، خون از دماغ كسي نمي‌ريزد.» و باز هم اتفاقات تكراري؛ عصبانيت پرسپوليسي‌هايي كه باورشان نمي‌شود بنگر به اين زودي رنگ عوض كرده و البته توضيحات و توجيهات تكراري آقاي مدافع روي اينستاگرامش!

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top