تفاوت‌های یک حقوقدان و سرهنگ در برخورد با پرونده فساد!

وکیل ملت: قالیباف در برخود با موضوع حاتم بخشی نجومی نشان داد که سیستم گازانبری رابه خوبی حفظ کرده است و در هر زمان که لازم باشد آن را به اجرا در می آورد و با روحانی تفاوت بسیاری دارد چرا که رییس جمهور برای پرداخت حقوق های قانونی به کارمندان ومدیران دولت از مردم عذرخواهی کرد ولی قالیباف طبق معمول برای صاف کردن مسیر، از قدرت سخت استفاده و دهن منتقدان و مخالفان خود را بست.

تاریخ انتشار: 13شهريور1395|12:19

 تفاوت‌های یک حقوقدان و سرهنگ در برخورد با پرونده فساد!
| کد خبر: 190442

به گزارش وکیل ملت ، دسترسی آزاد به اطلاعات مشکلی است که هیچگاه در کشور ما به نظر می رسد که حل نخواهد شد و تنها آنهایی که رانت اطلاعاتی دارند می توانند در رقابت های مختلف توان خود را به رخ طرف مقابل بکشند!
 
در این روزهای اخیر همگان مشاهده کردند به محض اعلام خبر تخفیف های ویژه برای مسئولان شهرداری و اعضای شورای شهر برای خرید خانه این مضووع با چه واکنش هایی همراه شد. این در حالی است که در چند ماه گذشته ماجرای حقوق های قانونی و غیر متعارف چند تن از کارمندان دولت توسط رسانه های جریان اصولگرا منتشر شد و نه تنها کسی از آنها شکایت نکرد، نه تنها کسی آنها را عوامل دشمن نخواند، بلکه ترتیب عمل نیز داده شد و برای این جریان کف و صوت نیز زدند!
 
به فکر نظام باشید
 
دانستن حق مردم است،حال این دانستن از حقوق های غیر متعارف و قانونی گرفته تا حاتم بخشی های شهرداری همه و همه باید به اطلاع مردم رسیده شود.چرا باید با سرپوش گذاشتن بر مسائل نگاه ها را نسبت به نظام خدشه دار کنند؟!چرا باید دایم این موضوع را به خلط مبحث به حاشیه برانند؟!
 
تایید حاتم بخشی
 
البته این موضوعات شهرداری و شورای شهر در حالی بیان می شود که ابوالفضل قناعتی و پیرهادی دو تن از اعضای شورای شهر که نامشان در میان این ماجرا به چشم می خورد، اصل دریافت منزل های نجومی را رد نکردند و هر کدام اظهاراتی را بیان داشته اند که تایید کننده این ماجراست.
 
قناعتی در گفت وگویی با سایت نامه نیوز می گوید: این منازل به ما پیشنهاد شد و به دلیل آنکه من پول کافی نداشتم و تخفیفی که داده شده بود کم بود نتوانستم، تحویل بگیرم!
 
از سوی دیگر پیرهادی نیز در اینباره می گوید: این خانه ها برای دوران شهرداری من بوده و ربطی به شورای شهر ندارد!
 
چرا کسی به سخنان این افراد توجهی نمی کند. به چه دلیل اعضای شورای شهر که از نزدیکان احمدی نژاد هستند، تلاش می کنند این اقدام را بر کردن اصلاح طلبان بیندازند و آنها را مقصر جلوه دهند؟!
 
سنت غلط
 
سنت کی بود کی بود، من نبودم در میان اصولگرایان مدتی است گریبان گیر این کشور شده است و زمانی احمدی نژاد که باعث قدرت گرفتنش جریان راست ایران بود را از خود نمی دانند و وی را تکذیب می کنند و روزی نیز فسادها، اختلاس ها و تخلف های صورت گرفته در دورانشان را نادیده می گیرند.
 
نکته تامل برانگیز
 
نکته تامل برانگیز سکوت خاص افرادی است. افرادی که در دوران مختلف که رسانه های منتقد دولت علیه آن با استفاده از حقوق های نامتعارف می تاختند، روزی هزار بار اظهارنظر می کردند و دانستند را حق مردم می دانستند.از سوی دیگر چهره های جریان طرفدار دولت و اصلاح طلب نیز در قضییه این واگذاری های نجومی در جمود فرو رفته بودند و تنها برخی اعضای اصلاح طلب شورا برای تبیین ماجرا اظهار نظر می کردند و سایر چهره ها ساکت و حتی از موضوع بی خبر بودند.
 
دانستن گزینشی، ناحق است!
 
آری؛ دانستند حق مردم است ولی نه آن دانستنی که گزینشی باشد. قالیباف در برخورد با موضوع حاتم بخشی نجومی نشان داد که سیستم گازانبری رابه خوبی حفظ کرده است و در هر زمان که لازم باشد آن را به اجرا در می آورد و با روحانی تفاوت بسیاری دارد چرا که رییس جمهور برای پرداخت حقوق های قانونی به کارمندان ومدیران دولت از مردم عذرخواهی کرد ولی قالیباف طبق معمول برای صاف کردن مسیر، از قدرت سخت استفاده و دهن منتقدان و مخالفان خود را بست.

منبع خبر نامه نیوز
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top