تاریخ انتشار: 13شهريور1395|16:21

| کد خبر: 190503

رضاییان اینگونه پرسپولیسی شد

وکیل ملت: فسخ قرارداد رامین رضاییان در سازمان لیگ ابطال خواهد شد.

رامین رضاییان که قرار بود با حضور با باشگاه پرسپولیس قرارداد دو ساله جدیدی امضا کند، دیروز به باشگاه نیامد و عدم حضورش برای امضای قرارداد جدید با حرف و حدیث هایی همراه بود اما کاپ خبر داد که رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس نیاز به قرارداد جدید ندارد و می تواند با ابطال کردن فسخ قرارداد بازیکن پرسپولیس محسوب شود.

رضاییان قبل از سفر به ترکیه و انعقاد قرارداد با ریزه اسپور با حضور در هیات فوتبال قرارداد سال دومش با پرسپولیس را به صورت یکطرف فسخ کرده بود و زمانی هم که در ترکیه به سر می برد مدیر برنامه هایش به سازمان لیگ رفت و فسخ یکطرفه را در این سازمان ثبت کرد. فسخ یکطرفه قراراد رضاییان با اعتراض شدید باشگاه و هواداران همراه بود.

رضاییان طبق بند موجود در قراردادش به خاطر اینکه باشگاه 15 خرداد با او تسویه نکرده بود اقدام به فسخ یکطرف قرارداد سال دومش کرد حالا او تا روز دوشنبه فرصت دارد نماینده اش را به سازمان لیگ بفرستد و فسخ قراردادی که ثبت شده را ابطال کند و  بدین ترتیب او بازیکن پرسپولیس محسوب خواهد شد.

رضاییان در بازگشت از چین به باشگاه خواهد آمد و قرارداد جدید داخلی دو ساله ای را امضا می کند اما طبق قوانین این قرارداد در نقل و انتقالات نیم فصل ثبت خواهد شد.

بدین ترتیب رضاییان مشکلی برای همراهی پرسپولیس نخواهد داشت.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top