تاریخ انتشار: 13شهريور1395|16:28

| کد خبر: 190504

ماجرایی که سوهان روح هواداران پرسپولیس شد

وکیل ملت: بازگشت رامین رضاییان و به طبع آن جدایی ساسان انصاری از تیم خبرساز شده است.

هواداران حالا از جدایی ساسان انصاری ناراحت  هستند. پیام های بسیاری در این باره برایمان ارسال شده. آنها براین باور هستند ساسان بازیکن باکیفیتی است که اگر نبود فصل قبل در فولاد موفق به زدن نه گل و ارسال چهار پاس گل نمی شد. آنها می دانند که انصاری به خاطر هم پست بودن با عالیشاه و امیری و نیمکت نشینی خواهان جدایی شده اما با علم به این موضوع در پیام های خود تاکید دارند چرا دیگر نیمکت نشین هایی مثل گولچ و بازیکنان اوکراینی و یا برخی نیمکت نشین های ایرانی باید بمانند و انصاری برود تا رضاییان بازگردد.

بسیاری از هواداران حالا از دست دادن انصاری را اشتباه تلقی کرده و آرزو می کنند کاش ماجرای بازگشت رامین منجر به جدایی چنین بازیکن باکیفیتی نمی شد. حالا هواداران مدام با ارسال پیام های خود درباره انصاری و عیار فنی اش سخن می گویند اما... اما می دانیم وقتی رامین قرار شد برگردد یکی باید می رفت تا لیست خالی شود. باید آن روز که همزمان به دنبال جذب عالیشاه، انصاری و امیری بودیم فکر ترافیک در هافبک چپ را هم می کردیم.

باید به انصاری هم حق داد که فکری به حال خودش کند چرا که نبمکت نشینی در پرسپولیس از نظر فوتبالی به نفع او تمام نمی شود. باید پذیرفت که ماجرای رضاییان بیش از دو ماه است که تمرکز مدیریت باشگاه، کادرفنی و هواداران را معطوف خود کرده. یک روز گولچ و روزی دیگر انصاری خوراک رسانه ها و گزینه خروج می شوند و روزی دیگر حرف از بروز اختلاف بین طاهری و برانکو تیتر یک رسانه ها می شود.

فعلا که حاشیه ها در پی این ماجرا یکی پس از دیگری تولید شده و این وسط شایعات پوچ هم کنار هم ردیف می شوند. عجیب ترین شایعه ای که درباره ترکش های بازگشت رامین خوانده ام این بوده که برانکو چون باشگاه قصد تحمیل رضاییان را دارد به ابوظبی سفرکرده و با الوحده مذاکره کرده و حتی عکسی از حضورش در استادیوم اختصاصی الوحده را منتشر کرده تا نشان دهد عزمش برای جدایی جزم است و نتوانسته از پیشنهاد چند میلیون دلاری اماراتی ها دل بکند!

ربط دادن سفر برانکو به امارات به ماجرای رضاییان با هیچ منطقی جور در نمی آید اما فعلا که ماجرای رضاییان حواشی بسیاری تولید کرده و در این رهگذر بازار شایعات هم داغ است. امیدواریم پرونده بازگشت رضاییان تا روز دوشنبه (پایان مهلت نقل و انتقالات) بسته شده و  قال این ماجرا کنده شود. امیدواریم دیگر شرایط به سمت و سویی نرود که هر بازیکنی-ولو ستاره و فیکس تیم ملی-به خود اجازه دهد با تیم دیگری قرارداد بسته و بعد از مدتی هم هوای پرسپولیس به سرش زده و خواهان بازکشت شود و این وسط برخی هم بدون هماهنگی با باشگاه پول فسخ قراردادش را پرداخت کنتد و چون حامی مالی تیم هستند به باشگاه فشار بیاورند که آقای ستاره باید برگردد و بعد هم باشگاه به مربی فشار ییاورد که به این دلیل و آن دلیل با بازگشت آقای ستاره موافقت کن.

بپذیریم این وسط ماجرای رضاییان تمام ارکان باشگاه و تیم را درگیر خود کرده و اگر به اتفاقات سه ماه اخیر نگاهی سطحی بیندازیم متوجه خواهیم شد که همین موضوع به تنهایی پرسپولیس تیم صدرنشین و بی حاشیه امسال را آبستن حوادث و حواشی بسیار کرده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top