تاریخ انتشار: 13شهريور1395|21:31

| کد خبر: 190524

جرو بحث مسلمان و کامیابی نیا و فریادهای سرمربی پرسپولیس بر سر بازیکنان

وکیل ملت: تمرین‌ اختصاصی بازیکنان مصدوم‌ پرسپولیس و فریاد برانکو بر سربازیکنان در مقاطعی از زمان تمرین از نکات قابل توجه تمرین امروز (شنبه) پرسپولیسی‌ها بود.

تمرین امروز (شنبه) تیم فوتیال پرسپولیس از ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهید کاظمی و با صحبت‌های برانکو آغاز شد.

*گرم کردن و انجام حرکات کششی و نرمشی روی زمین زیر نظر مارکو آغاز شد.

*بعد از ۲۰ دقیقه تمرین به ضلع جنوبی ورزشگاه آمدند و کارهای استقامتی ، سرعتی ، دورزدن موانع را در دستور کار خود قراردادند.

*علوان‌زاده هم که از ناحیه پا مصدوم شده بود از امروز دویدن را آغاز کرد و زیر نظر کادر پزشکی کاریهای درمانی را انجام می‌دهد

*علوان‌زاده به همراه گولچ به دویدن دور زمین پرداختند.

*درویش‌وند دروازه‌بان جوان پرسپولیس هم که در بازی امیدها از ناحیه لگن دچار مصدومیت شده بود، زیر نظر کادر پزشکی، کار با وزنه را انجام داد.

*آنتونی گولچ به دلیل عملکرد ضعیفی که داشت از سوی برانکو تنبیه شد و به دویدن دور زمین پرداخت و خیلی از این موضوع ناراحت بود .

*امروز هوادار خوبی از تمرین استقبال نکرده بود و حدود ۱۵ هوادار در ورزشگاه حاضر بودند.

*دکتر تیم به همراه پسر ۱۰ ساله اش به ورزشگاه آمد که شماره پیراهن پسر او ۸ وشماره پیراهن علی کریمی بود

*کارگرانی که در مجموعه ورزشی شهید کاظمی حضور داشتند امروز به رنگ زدن و کارهای جوشکاری پرداختن که سرو صدای زیادی را به پا کرد و برانکو از این موضوع ناراحت شد.

*محمود خوردبین از روی نیمکت نظاره‌گر عملکرد بازیکنان بود و از مسئول تدارکات خواست که به کارگران بگوید کارشان را زودتر تمام کنند چون تمرکز بازیکنان را از بین می برد .

*محمود خوردبین قبل از شروع تمرین از یکی از خبرگزاری ها بسیار ناراحت بود که یک مصاحبه اشتباه از او منتشر کرده اند و باعث ناراحتی هواداران از او شده اند.

*ساسان انصاری قبل از شروع تمرین از برانکو خداحافظی کرد .

*کریم باقری به دلیل مسافرت با هماهنگی کادر فنی غایب تمرین امروز بود

*نکته جالب این بود که پیراهن امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا شماره ای نداشت و چند جلسه ای است که این بازیکنان با پیراهن بدون شماره تمرین می کنند.

*برانکو امروز در تمرین بسیار جدی بود و در تمرین مدام نکات تاکتیکی را به بازیکنان خود گوشزد می‌کرد و برای لحظاتی از دست بازیکنان پرسپولیس بسیار ناراحت بود و حتی چند باری نیز بر سر  آرام طبع ، ربیع خواه و حامد آقایی فریاد کشید که دقت بیشتری کنند .

*برانکو در اواسط تمرین بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد و آنها را به ضلع شمالی برد و کارهای تاکتیکی ترکیبی را با آنها تمرین کرد و هافبک ها و مهاجمین را در ضلع جنوبی به کارهای دورزدن موانع ، شوت به سمت دروازه از پشت محوطه جریمه را انجام دادند که در این قسمت چوک هم بازیکنان را زیر نظر داشت و به قرار دادن موانع و آدمک‌ها پرداخت.

*شهاب زاهدی مهاجم تیم پرسپولیس در هنگامی که قصد ضربه به سمت دروازه را داشت توپ او با اختلاف زیادی از ورزشگاه به بیرون و داخل اتوبان منتهی به ورزشگاه رفت که باعث خنده بازیکنان شده بود.

*ایگور مربی دروازه بان‌ها هم به دلیل مصدومیت و غیبت درویشوند در مقاطعی درون دروازه می ایستاد و شوت های بازیکنان را مهار می‌کرد که باعث تشویق آقای چوک شده بود.

*دراواخر تمرین امروز جرو بحث لفظی بین محسن مسلمان و کمال کامیابی نیا به وجود آمد که برانکو با این دو بازیکن صحبت کرد و از آنها خواست که در تمرینات این کارها را انجام ندهند و به آنها گفت که شما به عنوان بزرگتر این تیم باید آرامش تیم را حفظ کنید که این دو بازیکن همدیگر را در آغوش گرفتند و موضوع ختم به خیر شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top