تاریخ انتشار: 13شهريور1395|21:46

| کد خبر: 190531

اعتراف سرمربی استقلال : مسائل مالی تیم را از پای در می آورد

وکیل ملت: سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: تکلیف پورقاز را به خودش واگذار کرده ام.

سیروس پورموسوی درباره حضور استاندار خوزستان در تمرینات روز گذشته استقلال خوزستان اظهار داشت: استاندار پس از حضور در تمرینات قول دادند تا از تمام ظرفیت استانداری استفاده کرده و مشکلات مالی تیم را حل کند.دکتر شریعتی با چند جا نیز صحبت کرده است تا از طریق آنها به باشگاه کمک مالی گرفته شود و تیم را زیر چتر حمایت خود قرار دهند تا بتوانیم به کمک این منابع از این وضعیت خارج شویم.

سیروس پورموسوی همچنین خاطرنشان کرد: استاندار اظهار داشت که در نظر داریم با بانک مرکزی مکاتبه کنیم تا قبل از اینکه تیم در آستانه حضور در لیگ قهرمانان در بحران قرار گیرد تیم را کمک کنند چون اگر استقلال دچار بحران شود مسوولیت آن متوجه بانک ملی خواهد بود. چون تیم متعلق به گروه ملی می باشد.

سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره وضعیت بازیکنان گفت: در این جلسه بازیکنان نیز صحبت هایی با استاندار داشتند و از وضعیت موجود گله مند بودند. بازیکنان اظهار داشتند اگر طی این دو، سه روز آینده تا قبل از پایان نقل و انتقالات وضعیت مالی شان حل نشود رضایتنامه خود را گرفته و تیم را ترک خواهند کرد. بنده قبلا هم گفته ام که در شرایط کنونی باید تیم استقلال خوزستان را با دید ملی نگریست چون ما نماینده فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و نباید با چنین شرایطی دست به گریبان باشیم.

سیروس پورموسوی ادامه داد: از نظر فنی وضعیت تیم خوب است اما مسایل مالی تیم را از پای در می آورد. اگر این شرایط ادامه داشته باشد ما در لیگ قهرمانان به سختی دچار مشکل خواهیم شد و دیگر نمی توانیم تیم را جمع کنیم و نوش دارو پس از مرگ سهراب خواهد شد.

سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره بازیکنان ملی پوش این تیم اذعان داشت: طیبی و زهیوی در تمرینات حضور یافتند و پورقاز نیز قرار بود روز گذشته در تمرین حاضر شود اما به پرواز نرسید و قرار است در تمرینات فردا حضور یابد و تکلیف پورقاز را به خودش واگذار کرده ام. اگر خواست بماند و یا اینکه رضایتنامه اش را بگیرد ، بستگی به خودش دارد و این در صورتی است که مسایل مالی اش حل نشود.

سیروس پورموسوی در پایان تصریح کرد:تعدادی از مربیان که از اخلاق مداری دم می زنند وقتی که متوجه شرایط استقلال خوزستان شده اند سریع با بازیکنان ما تماس گرفتند و پیشنهادات خود را به آنها داده اند. در این شرایط که یک تیم شهرستانی با بودجه کم قهرمان ایران شده است و نماینده ایران در لیگ قهرمانان است به جای اینکه به یاری اش بشتابند و آن را کمک کنند با یک حرکت ناجوانمردانه بازیکنانش را به تاراج می برند. به طور حتم بعداز روشن شدن وضعیت تیم نام این بازیکنان و تیم ها را اعلام خواهم کرد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top