تازه‌ترین خبرها از محمدرضا شجریان /حال استاد خوب است

وکیل ملت: به گفته تیم پزشکان معالج استاد در آمریکا مرحله نخست شیمی‌درمانی او به پایان رسیده و پس از گذراندن دوران نقاهت، مراحل درمانی‌اش ادامه پیدا می‌کند

تاریخ انتشار: 14شهريور1395|01:25

تازه‌ترین خبرها از محمدرضا شجریان /حال استاد خوب است
| کد خبر: 190639

در چند روز گذشته با انتشار شایعه‌هایی درباره سلامتی محمدرضا شجریان موجی از نگرانی‌ها بین دوستداران او ایجاد شد. این نگرانی‌ها دست به دست شده و خیلی‌ها را کنجکاو سر‌در آوردن از وضعیت خسرو آواز ایران کرده است.

به دنبال این نگرانی‌ها، خانواده استاد آواز ایران با انتشار عکس‌هایی در صفحه‌های شخصی‌شان این شایعه‌ها را تکذیب کرده‌اند. دیروز نیز حمیدرضا نوربخش، مدیر عامل خانه موسیقی پس از تماس با خانواده  شجریان، از ادامه مراحل درمانی‌اش خبر داد.

مدیر عامل خانه موسیقی از مردم خواسته است که «فقط از مراجع رسمی پیگیر سلامتی استاد شجریان باشند و به شایعه‌های منتشر شده در فضای مجازی توجه نکنند.حمیدرضا نوربخش درباره سلامتی استاد شجریان گفت: «در روزهای گذشته پس از انتشارات شایعه‌هایی، با خانواده استاد شجریان تماس‌هایی داشتم و آن‌طور که خبردار شدیم مراحل درمانی او همچنان ادامه دارد و خوشبختانه هیچ‌کدام از شایعه‌ها صحت ندارد. 

به گفته تیم پزشکان معالج استاد در آمریکا مرحله نخست شیمی‌درمانی او به پایان رسیده و پس از گذراندن دوران نقاهت، مراحل درمانی‌اش ادامه پیدا می‌کند. امیدواریم مراحل درمانی این استاد برجسته موسیقی ایران با موفقیت انجام شود و در آینده نزدیک شاهد حضور او در کشور باشیم.»

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top