رهبر حزب کارگر انگلیس: بابت حضورم در پرس تی وی ایران 20 هزار پوند گرفتم، البته این مقدار پول ناچیز بود

وکیل ملت: جرمی کوربین در واکنش به برخی اخبار در مورد حضورش در شبکه ایرانی پرس تی وی گفت: بیست هزار پوند دریافتی در ازای حضور در این شبکه مبلغ ناچیزی بوده است.

تاریخ انتشار: 14شهريور1395|09:57

رهبر حزب کارگر انگلیس: بابت حضورم در پرس تی وی ایران 20 هزار پوند گرفتم، البته این مقدار پول ناچیز بود
| کد خبر: 190667

دیلی میل نوشت: جرمی کوربین در واکنش به برخی اخبار در مورد حضورش در شبکه ایرانی پرس تی وی گفت: بیست هزار پوند دریافتی در ازای حضور در این شبکه مبلغ ناچیزی بوده است.

  به گزارش «انتخاب»،جرمی کوربین چهار بار در شبکه انگلیسی زبان پرس تی وی حضور پیدا کرده است و برای این حضور هزاران پوند دریافت کرده است. اما جرمی کوبرین مدعی شده که این مبلغ ناچیز بوده است.   به نوشته دیلی میل، این سیاست‌مدار اهل کشور بریتانیا و رهبر حزب کارگر مدعی شده که از این شبکه برای انتقال پیام های حقوق بشری و به چالش کشیدن سیاست های ایران استفاده کرده است، اما هیچ مدرکی دال بر تایید چنین ادعاهایی وجود ندارد.   این نشریه در ادامه مدعی شد: سال ۲۰۱۱ جرمی کوربین در یک میز گرد در شبکه پرس تی وی با یوان ریدلی شرکت کرد. او در این میز گرد برای مرگ اسامه بن لادن ابراز تاسف کرد و به عدم برگزاری دادگاه برای یازده سپتامبر انتقاد کرد. او گفت: بارک اوباما یک رییس جمهور دیگر پنتاگون مثل بقیه است.    کوربین در مصاحبه ای با پینک نیوز گفته بود 20 هزار پوندی که بابت حضور در شبکه پرس تی بین سالهای 2009 تا 2012 دریافت کرده پول زیادی نبوده است.   او گفته او این پول را برای تعدادی برنامه مربوط به خیلی وقت پیش دریافت کرده است.   کوربین گفته او از ادامه انجام این برنامه ها به این دلیل که آنها در فرایند برنامه هایشان تغییراتی ایجاد کرده اند خودداری کرده است و تاکید کرده که بیشتر این پولی که پرداخت شده صرف مخارج دفترش شده است.   یکی از نمایندگان حزب کارگر از رهبر حزب برای حضور در این شبکه تلویزیونی ایران انتقاد کرده و گفته او باید این پول را برای خیریه ها هزینه کند.   کوربین به جناح چپ حزب کارگر تعلق دارد و خود را سوسیال دمکرات می‌خواند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top