تاریخ انتشار: 15شهريور1395|00:36

| کد خبر: 190835

منصوریان مخالف آمدن نظری جویباری

وکیل ملت: چند وقت پیش خبری از دل یک جلسه پنهانی بیرون آمد که نشان می‌داد جهانیان رییس هیات مدیره استقلال قصد دارد تصمیمات جدیدی بگیرد.

تصمیمی که می‌توانست حرف و حدیث‌هایی را به وجود آورد. رییس هیات مدیره استقلال معتقد است که مدیران قبلی این تیم باید به روسای جدید کمک کنند تا تیم از بحران بیرون بیاید به همین دلیل هم در چند نوبت با مدیران قبلی ضیافت ناهار برگزار کرد! البته این جلسات یک ضیافت ناهار صرف نبود و با توافق طرفین قرار بود اتفاقات جدیدی بیفتد که یکی از این اتفاقات پست جدید نظری جویباری بود.
جهانیان می‌خواست که نظری برگردد آن هم با پست رییس کمیته ورزش ولی در این ماجرا یکسری هم مخالف بودند و اجازه ندادند که تصمیم آقای رییس عملی شود. نخستین مخالفت را افتخاری انجام داد.
مدیرعامل استقلال مدعی بود که نیازی به فرد جدیدی نیست و اگر قرار است انتخابی شود باید او فرد مورد نظر را انتخاب کند. در وهله اول به نظر رسید که مخالفت افتخاری جلوی این انتخاب را گرفته است اما نزدیکان باشگاه استقلال در این ارتباط حرف‌های دیگری برای گفتن دارند و مدعی هستند که اگر نظری جویباری نتوانست پست بگیرد رد پای منصوریان در مخالفت با این اتفاق دیده می‌شود.
اینطور که گفته می‌شود منصوریان به جهانیان گفته که تیم نیاز به آرامش دارد و صلاح نیست که در این مقطع نظری جویباری به تیم اضافه شود.
به این ترتیب و طبق این ادعا فعلا مخالفت منصوریان باعث شده تا فرد جدیدی به استقلال اضافه نشود.
البته منهای این مخالفت آنچه باعث می‌شود این روزها عزل و نصب‌ها با تاخیر انجام شده یا اصلا انجام نشود این است که جهانیان و افتخاری هیچ اتفاق نظری با هم ندارند و در حالی که جهانیان میلی به ماندن توفیقی در باشگاه استقلال ندارد اما افتخاری میانه خوبی با دبیر هیات مدیره استقلال داشته و در کارهای خود با توفیقی مشورت می‌کند!
 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top