تاریخ انتشار: 15شهريور1395|21:49

| کد خبر: 190968

پرسپولیسی ها حسرت این بازیکن را می خورند/بازیکنی که نه گل زد و نه درخشید اما محبوب شد

وکیل ملت: ساسان انصاری رفت اما نکته خاص و عجیب محبوبیت او نزد هواداران بود.

این محبوبیت در حالی که او در چهار بازی نخستین لیگ فقط دقایقی بازی کرده و چند هفته پیش هم تمایلش به جدایی داشت چگونه ایجاد شد؟ او نه گل زد و نه فرصتی برای درخشش داشت اما وقتی اعلام شد انصاری می رود تا رامین برگردد شاهد واکتش های تند هواداران بودیم. اغلب پرسپولیسی ها در این باره واکنش نشان داده و ناراحتی خود از جدایی این بازیکن را اعلام داشتند. چرایی محبوبیت و مقبولیت ساسان نزد هواداران قطعا بی دلیل نیست.

1 - نه گل و چهار پاس گل در فصل گذشته موجب شده تا هواداران اطمینان داشتند که انصاری به رغم نیمکت نشینی بازیکن باکیفیتی است. بهتر از گولچ، اوکراینی ها و  برخی خریدهای نیمکت نشینی که آمار و عملکردشان قابل قیاس با ساسان نیست و حتی برخی از آنها به عنوان بازیکن بزرگسال سابقه بازی در لیگ برتر ندارند.

2 - ساسان انصاری بی حاشیه بود. او هرگز به جار و جنجال پناه نبرد و سر به زیر بود و همین برای هواداران بسیار ارزشمند بود.

3 - ساسان وقتی سرخپوش شد با انتشار عکسی از کودکی خود با لباس پرسپولیس نشان داد که واقعا از بچگی عاشق پرسپولیس بوده نه مثل برخی ها که بارها بگویند استقلالی هستند و بعد به پرسپولیس بیایند و بالعکس.

4 - ساسان انصاری در لیست خرید اولیه برانکو نبود. دو روز قبل از پیوستن او به پرسپولیس نیز استقلال با غفوری، قربانی و رحمانی قرارداد بسته و با باقری توافق کرده بود و باشگاه پرسپولیس به ناگاه با انصاری در جلسه ای که یک ساعت هم طول نکشید قرارداد بست. چند روز بعد هم توافق با امیری نهایی شد تا دو خرید لیگ برتری پرسپولیس در هافبک چپی باشد که با وجود عالیشاه نقطه قوت پرسپولیس بود. بماند که احمدزاده هم دوسال در تراکتور هافبک چپ بوده و یک نیم قصل در پرسپولیس و الوان زاده هم به جمع هافبک چپ های امسال برانکو اضافه شد. هواداران می دانستند ساسان به خاطر برخورداری از رقبایی مطرح نیمکت نشین شده. هواداران فکر سال آینده را می کنند که شاید عالیشاه به خاطر سربازی در خدمت پرسپولبس نباشد.

... و بالاخره ابنکه ساسان انصاری این هافبک خلاق و باکیفیت رفت و با جدایی اش هواداران بسیاری ناراحت شدند. بسیاری از هواداران در پیام های ارسالی خود برای روزنامه و کانال پیروزی پیشنهاد می دادند ای کاش باشگاه رضایت نامه انصاری را قرضی صادر کند اما... ساسان انصاری در ازای پرداخت 190میلیون به باشگاه که 110میلیون آن را اول فصل دریافت کرده بود قراردادش را فسخ و رضایت نامه دایم گرفت تا به فولاد برود. او ابراز امیدواری کرده روزی دوباره به تیم محبوبش بازگشته و این بار فیکس پرسپولیس باشد نه یک نیمکت نشین محض.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top