تاریخ انتشار: 16شهريور1395|00:13

| کد خبر: 191032

ماجرای درگیری بمب استقلالی ها با آقای سرمربی !

وکیل ملت: در جریان بازی دوستانه استقلال و صبا، سرمربی تیم قمی که بازی دوستانه را بیش از حد جدی گرفته بود، باعث ایجاد ناراحتی هایی شد!

صمد مرفاوی در جریان بازی دوستانه استقلال و صبا از سوت های پسر جواد قراب که داور این بازی بود، کلافه شد و چند نوبت به داور اعتراض کرد که در یکی از صحنه ها مرفاوی مدعی شد داور باید پنالتی می گرفت.

صمد مرفاوی با صدای بلند فریاد زد: «این چه وضعشه مگه بازیکن من رو نزد، چرا پنالتی نمی گیری.» که بختیار رحمانی به لب خط نزدیک شد و گفت: «آقای مرفاوی من خطا نکردم.» که صمد از کوره در رفت و گفت: «من با تو حرف نمی زنم. جواب من رو نده و سرت به کار خودت باشه!» بختیار هم با صمد دهان به دهان شد که یکی از دستیاران منصوریان به او گفت: «احترام آقای مرفاوی را نگه دار.»

این حرف روی اختلاف بنزین ریخت و این بار بختیار خطاب به دستیار منصوریان گفت: «من اصلا حرفی زدم؟ بی احترامی کردم؟ میگم خطا نکردم؟ این حرف بدیه؟»

البته منصوریان سریع مداخله کرد و نگذاشت بختیار روی عصبانیت ماجرا را کش بدهد اما اغلب بازیکنان استقلال می گفتند رحمانی از مرفاوی ناراحت بود و می گفت بازی دوستانه ارزش ندارد که داد و بیداد کنیم و …

مربیان استقلال هم می گفتند از این به بعد دیگر با تیمی که صمد مرفاوی سرمربی اش باشد، بازی تدارکاتی نمی کنیم!

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top