تاریخ انتشار: 16شهريور1395|13:06

| کد خبر: 191140

دلخوری منصوریان از تصمیم باشگاه: جای بازیکنان قرارداد من را کم کنید

وکیل ملت: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما گفتیم که شرایطی فراهم شود که به تعهدات مان در قبال بازیکنان عمل کنیم.

سیدرضا افتخاری درباره اینکه اعلام کرده قرارداد بازیکنان استقلال کسر می شود، اظهار داشت: من همواره با صداقت صحبت کردم. در فوتسال هم این گونه بودم. امیدوارم که در باشگاه استقلال اهم از بازیکنان، کادر فنی را با صداقت در کنار خود داشته باشیم. بالاخره قراردادهایی بسته شده است. از یک طرف سازمان لیگ قرارداد را ثبت کرده و از یک طرف بازیکن با باشگاه قرارداد دارد و با گروه های مختلف مذاکره می کند. در واقع دخل و خرج با هم نمی خواند. ما باید کاری کنیم که مدیون این بازیکنان نباشیم. ما گفتیم که شرایطی فراهم شود که به تعهدات مان در قبال بازیکنان عمل کنیم.

وی افزود: در قراردادهایی که در گذشته بسته شده، تعدادی از بازیکنان و مربیان دنبال مطالبات خودشان هستند. چرا قراردادی می بندید که نتوانید مطالبات را پرداخت کنید و حتی روی کار بازیکنان تاثیر می گذارد؟ من وعده وعید هم نمی دهم. آنهایی که قرارداد بسته اند کدام شان را کامل پرداختند؟

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: این لغت کسر را ما نگفتیم. چیزی که من با منصوریان صحبت کردم بحث تعامل است. همه چیز را به خودشان واگذار کردم. خود منصوریان گفت من حاضرم که در این رابطه از خودم شروع کنم و حتی با  بچه ها هم صحبت کنم. اگر شرایط باشگاه بهتر شد قابل جبران است ولی این طور نباشد که فصل تمام شود ولی مطالبات بچه ها بماند.

افتخاری در خصوص پاداش به بازیکنان گفت: پاداش که جای خود دارد. من خودم شاهدم که شبانه روز دارند تلاش می کننند که خودشان را به فرم ایده آل برسانند.

وی درباره وضعیت استقلال افزود: همه درخواست های سرمربی محترم تیم اجرایی شد. هم در خصوص کادر فنی که تقویت شد و بهتاش فریبا اضافه شد و هم بازیکنان که دو، سه بازیکن امید و  بزرگسال اضافه شدند. پادوانی که خیلی مورد نظر منصوریان بود با سختی توانستیم با باشگاه سپاهان مذاکره کنیم و او را جذب کردیم. من مشکل خاصی نمی بینم. با توجه به اینکه روزهای گذشته هم بازیهای تدارکاتی خوبی داشتند من فکر می کنم که شرایط این تیم بهتر شود و نظر هواداران را جلب کند.

رئیس سابق کمیته فوتسال در پایان درباره فوتسال بیان داشت:به نتایج فوتسال من خوش بین هستم. من سه سال با این تیم کار کردم. این تیم چکیده ای از بهترین های فوتسال ایران است و می توانند در مقابل تیم های بزرگ شگفتی ساز باشد. معلوم نیست که بتوانم به کلمبیا بروم. امروز هم که با بازیکنان فوتسال دیدار داشتم و آنها اصرار داشتند که من باشم.

منبع خبر کاپ
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top