تاریخ انتشار: 16شهريور1395|18:01

| کد خبر: 191184

حکایت تیمی که در حال نابودی است/ تعطیل !

وکیل ملت: فرهاد غلامعلی پور/ درست پس از انتهای فصل قبل لیگ برتر والیبال بود که زمزمه های جدایی کاپیتان شهرداری ارومیه به گوش رسید. سعید معروف به پیکان رفت و به دنبال او میلاد عبادی پور هم به بانک سرمایه پیوست.

شوک بعدی برای هواداران باتعصب ارومیه ای، عدم تمدید قرارداد پوریا فیاضی بود؛ دریافت کننده قدرتی تأثیرگذار این تیم که در جریان بازیهای لیگ مصدوم شد و زانویش را به تیغ جراحان سپرد، او اندکی پس از بهبودی، تمرینات انفرادی خود را شروع کرد و سر قولش که گفته بود: «تا زمانی که شهرداری من را بخواهد در این تیم خواهم ماند» ایستاد، اما مسئولین باشگاه با این وعده که بازیکن بزرگتر و آماده تری در این پست جذب خواهد شد، قید شماره 7 محبوب هواداران را زدند. لیپه ی برزیلی، بازیکنی بود که مسئولین باشگاه به عنوان گزینه قطعی از وی یاد میکرد

اما انتهای بازیهای المپیک بود که این دریافت کننده قدرتی پس از درخشش در بازی ها، با انتشار پیامی ضمن تمجید از هواداران ارومیه، اعلام کرد که مسئولین باشگاه هرگز مذاکره ای با من نکرده اند و بدین ترتیب داستان صید بزرگ باشگاه منتفی شد.


گزینه باشگاه برای پست پشت خط زن، «اولی پکا» فنلاندی بود که سر و صدای زیادی هم در رسانه ها کرد، اما به نظر میرسد با وضعیت این روزهای باشگاه، باید پرونده حضور این شاه ماهی فنلاندی را نیز در شهرداری مختومه دانست.


علیرضا مباشری و مجتبی میرزاجانپور، دو گزینه دیگر باشگاه در پست دریافت قدرتی بودند. مباشری چند روزی را در ارومیه و در میان هواداران بود، نهایتا پس از چند روز، ارومیه را به مقصد تبریز ترک کرد. میرزاجانپور هم که اخیرا از قطعی بودن عدم حضورش در ارومیه سخن گفته است.


در این میان شاید بتوان بزرگترین موفقیت شهرداری را در جذب یوبومیر تراویسا، سرمربی سرشناس صربستانی و پسرش دراگان تراویسا، پاسور سابق تیم ملی ایتالیا دانست. باشگاه پس از به توافق رسیدن با تراویسای پدر و وعده جذب بازیکنان مد نظر وی، اینک پس از ناکامی در به خدمت گرفتن لیپه، پکا، مباشری، میرزاجانپور، بهرام فرید و برخی بازیکنان که تنها اسمشان چند روزی مطرح شد، با چالش جدی مواجه است؛

چالشی که نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی را متقاعد کرد تا در تمرین روز گذشته تیم حاضر شود؛ تا هم با مسئولین باشگاه و هم با هواداران گفتگو کند، اما هواداران که در روزهای گذشته با حضور پرشور خود در تمرینات، بازیکنان تیم و به خصوص تراویسا را به تحسین واداشته بودند، به هنگام مراجعه به محل تمرین با برگه ای مواجه شدند که جمله قابل تأملی روی آن نوشته شده بود: تمرینات تیم شهرداری تا مورخه 95/6/19 تعطیل است!

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top