تاریخ انتشار: 17شهريور1395|00:20

| کد خبر: 191304

افتخاری: نگفتیم کسر قرارداد گفتیم تعامل

وکیل ملت: وزارت ورزش و جوانان به باشگاه استقلال دستور داده از قرارداد بازیکنانش بکاهد.

دستوری که مشخص نیست با موافقت بازیکنان مواجه شود. البته افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شده که علیرضا منصوریان به او اعلام کرده به عنوان اولین نفر از قرارداد او کسر کند. ادعایی که مشخص نیست صحت داشته باشد.
افتخاری می‌گوید: «من همواره با صداقت صحبت کردم. در فوتسال هم اینگونه بودم. امیدوارم که در باشگاه استقلال بازیکنان و کادر فنی را با صداقت در کنار خود داشته باشیم. بالاخره قراردادهایی بسته شده است. از یک طرف سازمان لیگ قرارداد را ثبت کرده و از یک طرف بازیکن با باشگاه قرارداد دارد. در واقع دخل و خرج با هم نمی‌خواند. ما باید کاری کنیم که مدیون این بازیکنان نباشیم. ما گفتیم که شرایطی فراهم شود که به تعهدات مان در قبال بازیکنان عمل کنیم.»
مدیرعامل باشگاه استقلال درباره کارغیرحرفه‌ای که قرار است انجام شود، توضیحات بیشتری می‌دهد: «در قراردادهایی که در گذشته بسته شده، تعدادی از بازیکنان و مربیان دنبال مطالبات خودشان هستند. چرا قراردادی می‌بندید که نتوانید مطالبات را پرداخت کنید و حتی روی کار بازیکنان تاثیر می‌گذارد؟ من وعده وعید هم نمی‌دهم. آنهایی که قرارداد بسته‌اند کدام شان را کامل پرداختند؟ »
افتخاری مدعی است که در مقابل بازیکنان از لغت کسر قرارداد استفاده نکرده و به نوعی قصد داشته با تعامل قراردادهای بازیکنان را کاهش دهد. او ادامه داد: «این لغت کسر را ما نگفتیم. چیزی که من با منصوریان صحبت کردم بحث تعامل است. همه چیز را به خودشان واگذار کردم. خود منصوریان گفت من حاضرم که در این رابطه از خودم شروع کنم و حتی با بچه‌ها هم صحبت کنم. اگر شرایط باشگاه بهتر شد قابل جبران است ولی اینطور نباشد که فصل تمام شود ولی مطالبات بچه‌ها بماند.»
افتخاری در خصوص پاداش به بازیکنان گفت: «پاداش که جای خود دارد. من خودم شاهدم که بازیکنان شبانه روز تلاش می‌کنند که خودشان را به فرم ایده‌آل برسانند.»
افتخاری تاکید دارد از زمانی که مدیریت باشگاه استقلال را برعهده گرفته توانسته به تمام خواسته‌های منصوریان جامه عمل بپوشاند. او گفت: «همه درخواست‌های سرمربی محترم تیم اجرایی شد. هم در خصوص کادر فنی که تقویت شد و بهتاش فریبا اضافه شد و هم بازیکنان که دو، سه بازیکن امید و بزرگسال اضافه شدند. پادوانی که خیلی مورد نظر منصوریان بود با سختی توانستیم با باشگاه سپاهان مذاکره کنیم و او را جذب کردیم. من مشکل خاصی نمی‌بینم. با توجه به اینکه روزهای گذشته هم بازی‌های تدارکاتی خوبی داشتند من فکر می‌کنم که شرایط این تیم بهتر شود و نظر هواداران را جلب کند.»
افتخاری که به نظر می‌رسد همچنان حواسش به فوتسال است در پایان حرف‌هایش دوباره تاکید کرد که اساسا فوتسال امروز هیچ ارتباطی به او ندارد: «به نتایج فوتسال من خوشبین هستم. من سه سال با این تیم کار کردم. این تیم چکیده‌ای از بهترین‌های فوتسال ایران است و می‌توانند در مقابل تیم‌های بزرگ شگفتی‌ساز باشند. معلوم نیست که بتوانم به کلمبیا بروم. امروز هم که با بازیکنان فوتسال دیدار داشتم و آنها اصرار داشتند که من باشم.»
تازه‌ترین مصاحبه افتخاری نشان می‌دهد که مدیرعامل باشگاه استقلال اساسا از تبعات این تصمیم یعنی کاستن از قرارداد بازیکنان بی اطلاع است. این موضوع دیوار بی‌اعتمادی را میان باشگاه و بازیکن بلند می‌کند. باشگاه استقلال اگر می‌خواست چنین پول‌هایی به بازیکنان پرداخت نکند باید خیلی وقت قبل‌تر به ذهنش می‌رسید که قراردادهای سنگینی با بازیکنان نبندد. بعید است که بازیکنان با خواسته باشگاه موافقت کنند. 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top