تاریخ انتشار: 18شهريور1395|22:01

| کد خبر: 191589

سلیمی نمین: زیرسئوال بردن برجام موجب تضعیف کلیت نظام می شود

وکیل ملت: مدیر موسسه مطالعات تاریخ ایران با انتقاد از کسانی که برای تخریب دولت موضوع برجام را مطرح می کنند گفت: کسانی که موضوع برجام را زیرسئوال می برند در واقع کلیت نظام را تضعیف می کنند.

به گزارش وکیل ملت ، عباس سلیمی نمین روز پنجشنبه در همایش هادیان سیاسی بسیج استان تهران که در حسینیه فاطمه الزهرا(س) شهرری برگزار شد افزود: قبل از روی کار آمدن دولت یازدهم فروش نفت کشور با مشکلات جدی روبه رو بود و دولت به ناچار برای فروش نفت متوسل به واسطه هایی مانند بابک زنجانی می شد که در کل به نفع کشور و نظام نبود.
وی با بیان اینکه دولت یازدهم دارای پشتوانه قانونی و با رای مردم تشکیل شده است اظهار کرد: منتقدان دولت باید در چارچوب قانون و فارغ از گرایشات و تمایلات جناحی و حزبی به گونه ای که کلیت نظام زیر سئوال نرود به انتقاد از دولت بپردازند.
سلیمی نمین با اشاره به اینکه دولت یازدهم یک دولت ائتلافی از نیروهای اصول گرا، اصلاح طلب ، حزب کارگزارن و مشارکت است اظهار کرد: برای بررسی عملکرد این دولت باید افراد به صورت تفکیک شده مورد بررسی قرار گیرند.
مدیر موسسه مطالعات تاریخ ایران ادامه داد: دولت یازدهم در چارچوب قانون به قدرت رسیده و در جهت آن حرکت می کند و منتقدان نیز باید در چارچوب قانون عملکرد آن را نقد کنند.
سلیمی نمین با بیان اینکه نباید تمایلات درونی و حزبی و حس تعلق قلبی در نگاه منتقدان به عملکرد دولت ها دخیل باشد خاطر نشان کرد: حس تعلق نیروهای اصول گرا به دولت قبل باعث شده تا حس خودستایی، خود شیفتگی و خود محوری در رییس جمهوری وقت شکل بگیرد و تا جایی ادامه یابد که احمدی نژاد خود را بالاتر از قانون می دانست و به دنبال حذف قانون بودجه بود.
احمد توکلی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی نیز دراین همایش با اشاره به اینکخ مبارزه با فسار یک حرکت ملی است گفت: سیاسی کردن موضوع مبارزه با فساد، مانع از کسب موفقیت در مسیر اجرای این کار بزرگ ملی خواهد شد.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی و دولت براساس خواست و اراده ملی و مطابق قانون، برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی را در دستور کار قرار داده است.
همایش هادیان سیاسی بسیج استان تهران روز پنجشنبه با حضور مظفری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان تهران، پور قیومی مسئول هادیان سیاسی بسیج استان تهران، گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان، سلیمی نمین مدیر موسسه مطالعات تاریخ ایران و جمعی از بسیجیان استان تهران در شهرری برگزار شد.

کلید واژه ها سلیمی نمین - برجام
دسته بندی خبر روز , خبرخوان++ , سیاسی ++ ,
منبع خبر ایرنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top