تاریخ انتشار: 19شهريور1395|01:27

| کد خبر: 191642
یک نماینده مچلس خبر داد:

پایان مشکلات معیشتی معلمان با ایجاد یک درآمد مستمر و پایدار در برنامه ششم

وکیل ملت: اکبر ترکی با اشاره به دیدار روز چهارشنبه خود با محمدحسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: خوشبختانه جلسه خوبی برگزار شد و موضوعات اساسی آموزش و پرورش در دو حوزه کلان و خرد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش از ارکان اساسی نظام است، افزود: امر تعلیم و تربیت همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده و هست، بنابراین اهمیت دادن به آموزش و پرورش باید در اولویت باشد.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس با اشاره به مشکلات حوزه آموزش و پرورش، گفت: شاکله آموزش و پرورش را نیروی انسانی آن تشکیل می‌دهد و به نظر می‌رسد مهم‌ترین مشکل این حوزه در بخش نیروی انسانی و معضلات مربوط به آن است، چرا که آموزش و پرورش محل کادر سازی نیروهای متخصص برای نظام جمهوری اسلامی است.

ترکی با اشاره به مشکل دیگر آموزش و پرورش در حوزه منابع مالی، بیان داشت: متأسفانه آموزش و پرورش در بخش منابع مالی دچار تنگناست و وضعیت معیشتی معلمان دچار مشکل است، بنابراین به دنبال این هستیم که در برنامه ششم توسعه با ایجاد یک درآمد مستمر و پایدار برای همیشه به این موضوع پایان دهیم.

وی در پایان با اشاره به تعامل خوب با مسؤولان در مجموعه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، رفع مشکلات را نیازمند تعامل دوسویه دانست و افزود: در زمینه مشکلات مالی، مدیریتی و منابع انسانی در چهار شهرستان نکاتی را به مسؤولان اداره کل عرضه داشتیم که ان‌شاءالله با تعامل این معضلات حل خواهد شد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 2

اوس تقی بازنشسته
|
19شهريور ماه 1395
0
0
دوای شابک
یک معلم
|
20شهريور ماه 1395
0
0
حقارت و تحقیر نتیجه 24 سال معلمی در ایران است چه کسی پاسخگوی شرمندگی یه معلم در جشن ازدواج دخترش می باشد ؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top