تاریخ انتشار: 20شهريور1395|14:16

| کد خبر: 191918

یک مقام وزارت آموزش و پرورش خبر داد: صدور احکام برای فرزندان شاهد مشمول ماده 51 قانون ایثارگران

وکیل ملت: مدیر کل سازمان امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از صدور احکام فرزندان شاهد مشمول قانون جامع ایثارگران خبر داد.

محمد حسین کفراشی مدیر کل سازمان امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در خصوص وضعیت صدور احکام برای فرزندان شهدا که مشمول ماده 51 قانون جامع ایثارگران می شوند گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش و مذاکراتی که با سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام شد این قانون برای فرزندان شاهد شاغل در آموزش و پرورش تسری پیدا کرد.


وی ادامه داد: نگارش احکام برای قریب به 16 هزار مشمول ماده 51 در حال صدور است و به تدریج افراد می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند.
 مدیر کل سازمان امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: با توجه به صدور این احکام 25 درصد به حقوق کارکنان مشمول این طرح افزوده می شود که با توجه به مبلغ کنونی معادل 225 هزارتومان ماهانه افزایش حقوق برای مشمولان در نظر گرفته شده است.


کفراشی با بیان اینکه احکام این افراد از تاریخ اول فروردین سال 95 در نظر گرفته شده گفت: به طور مجموع 26 هزار نفر شامل جانبازان 25 درصد، آزادگان و فرزندان شهدا تحت پوشش ماده 51 قانون جامع ایثارگری هستند.

 باشگاه خبرنگاران جوان

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 6

محمد
|
20شهريور ماه 1395
1
0
جانبازان زیر بیست و پنج درصد چه خاکی تو سر خودشون بیزند ؟
حسین
|
20شهريور ماه 1395
1
0
سلام بایدبرای کل جانبازان اعمال شودجانبازجانبا ز است چه یک درصدچهبیستوپنچ درصدتبعیض بین جانبازان نکنیم اگرمی خواهید اعمال کنیدبرای همه
سید
|
20شهريور ماه 1395
1
0
هر چی هست برای جانبازان بالای بیست و پنج درصده - مگه اونهایی که زیر بیست و پنج درصد هستند جانباز نیستند - ای خدا خودت به داد دل ما برس
فرهنگی
|
24شهريور ماه 1395
0
0
با سلام - برای برای فرهنگیان زیر بیست و پنج درصد هم یه فکری بکنید - تو را خدا ما هم مشکلات زیادی داریم - برای ما هیچ خدماتی در نظر گرفته نشده - هر چی هست برای خانواده های بالای بیست و پنج درصد است این درست نیست - چرا تبیعض؟
جانباز
|
24شهريور ماه 1395
0
0
مگه جانبازان زیر بیست و پنج درصد جانباز نیستند ؟ چرا بنیاد شهید و آموزش و پرورش هیچ خدماتی برای این عزیزان در نظر نمیگیرند ؟
علی
|
13آذر ماه 1395
0
0
مگر آنهای که زیر 25درصد می باشند خودشون خوستند زیر25 درصد مجروشوند همه ایثارگران یک هدف داشتندبه دستور رهبر خاک ایران

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top