تاریخ انتشار: 20شهريور1395|14:27

| کد خبر: 191920

ضایت نسبی از قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان

وکیل ملت: سید محمد بطحایی در گفت و گو با خبرگزاری فرهنگیان، اظهار داشت: قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان که از خردادماه سال ۱۳۹۴ اجرا شده است، از افزایش بهره وری به میزان ۳۰ درصد برخوردار بوده که رضایت نسبی فرهنگیان را به دنبال داشته است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت  آموزش و پرورش افزود : این موفقیت بدون داشتن سازوکارهای عریض و طویل و مرسوم بدست آمده است.     پرداخت ۵۸۱ میلیارد تومان بابت هزینه های درمان فرهنگیان     بطحایی بیان کرد: در این مدت ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار سند پزشکی فرهنگیان بررسی شده و ۶۵ درصد از مبالغ پرداختی بابت ارائه خدمات سرپایی و ۳۵ درصد نیز صرف درمان فرهنگیان در معالجات به صورت بستری بوده است.     وی گفت : از زمان شروع قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان در خردادماه سال ۱۳۹۴ تاکنون بیش از ۵۸۱ میلیارد تومان بابت هزینه های درمان فرهنگیان پرداخت شده است.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

معصوم
|
21شهريور ماه 1395
0
0
((از زمان شروع قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان در خردادماه سال ۱۳۹۴ تاکنون بیش از ۵۸۱ میلیارد تومان بابت هزینه های درمان فرهنگیان پرداخت شده است. )) لطفاًمبلغ دریافتی بابت بیمه تکمیلی را هم ذکر می فرمودید تا منصفانه بتوان قضاوت کرد

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top