تاریخ انتشار: 20شهريور1395|16:07

| کد خبر: 191926

طوفان در راه است ! پیش بسوی دربی !

وکیل ملت: آنقدر برای بازی با ماشین سازی هیجان داریم که انگار لیگ تازه شروع شده و فردا بازی اول استقلال است ! نمیدانم شاید حسی میگوید استقلال ، تازه تیم شده و از فردا دیدنی تر است ،هرچند برای ما که همیشه عاشق تیم محبوبمان بوده ایم فرقی ندارد ، چه برد و چه باخت و چه تساوی اما بهرحال بردن همیشه لذت بخش تر است و ما هم دوست داریم تیم محبوبمان را همیشه در قامت برد و پیروزی ببینیم تا باخت و تساوی !

اما از اینها که بگذریم فردا روز دیگری است ! به تعبیری شاید روز استقلال ! از چهارم جولای حرف نمی زنیم بلکه صحبت از بیست و یکم شهریور و استادیوم آزادی است ، جاییکه دوباره قرار است شروع کنیم و استارت بزنیم ، جاییکه میخواهیم دوباره خودمان را ثابت کنیم و بگوییم این است استقلال و این است تیمی که ما همیشه آرزو داشته ایم .

آری لیگ برای ما تازه شروع شده و انگار نه انگار چهار بازی از آن سپری شده ، اصلاً بقول قدیمی ها گذشته ها گذشته و نبش قبر دیگر دردی را دوا نخواهد کرد . حالا چشم انتظار فرداییم و امیدواریم استقلال را آنگونه ببینیم که دوست داریم ، باصلابت ، پر قدرت و طوفانی ، جوری که تن همه حریفان را بلرزاند و آنها را مات و مبهوت کند .

دوست داریم تیم مان طوری بازی کند که از فردا همه تیتر بزنند طوفان در راه است و با همین طوفان ، پرخروش و پر قدرت به دیدار دربی برویم و استقلال واقعی را در روز دربی به رخ بکشیم . فردا روز ماست ، روز استقلال ، روز هواداری و روز پیروزی ، آری طوفان در راه است ، پس پیش بسوی دربی !!

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top