تاریخ انتشار: 20شهريور1395|20:27

| کد خبر: 191957

سه دستگیری جدید در پرونده شرکت پدیده

وکیل ملت: معاون دادستان مشهد گفت: پس از بررسیهای دقیق و تحقیقات مختلف سه نفر دیگر به دلیل کلاهبرداری و خیانت در امانت در ارتباط با پرونده شرکت پدیده دستگیر شدند.

به گزارش وکیل ملت ؛ حسن حیدری  افزود: دو نفر از این متهمان مذکور در مشهد دستگیر و مشخص شد یکی از متهمان که در استانهای غربی کشور ساکن است از بازگرداندن مبالغ زیادی از پولهای مربوط به شرکت پدیده خودداری کرده است.  
 
وی ادامه داد: تاکنون 17 نفر از متهمان پرونده شرکت پدیده دستگیر شده اند و اتهام این افراد کلاهبرداری، خیانت در امانت و تحصیل مال نامشروع است.  
 
سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد گفت: در روند تحقیقات قضایی احتمال دارد این افراد با اتهامات دیگری نیز مواجه شوند.  
 
وی افزود: بسیاری در گذشته به دلیل فضای خاصی که ایجاد کرده بودند باعث انتقال مبالغ کلان در یک شب می شدند و این موضوع کاملا در یک فضای حبابی اتقاق می افتاد.  
 
معاون دادستان مشهد ادامه داد: ممکن است افراد بیشتری در ارتباط با پرونده شرکت پدیده دستگیر شوند تا به موضوع به صورت دقیق رسیدگی شود.  
 
وی گفت: پرونده تمامی افرادی که تاکنون دستگیر شده اند در حال رسیدگی است و تلاش می شود حقوق مردم به بهترین شکل ممکن در نظر گرفته شود.  
 
حیدری افزود: سعی بر این است که عوامل مرتبط با مدیران سابق شرکت پدیده و یا پیمانکارانی که برخی مراودات مالی با این شرکت داشتند و هم اکنون اموالی را در اختیار دارند خودشان به صورت داوطلبانه برای بازگرداندن اموال متعلق به سهامداران و مردم اقدام کنند.  
 
شرکت گردشگری و تفریحی پدیده شاندیز دی ماه سال 1393 به دنبال حکم دادستان عمومی انقلاب مشهد با تعطیلی و پلمپ دفاتر فروش با چالشهای بسیاری مواجه شد. سهامداران این شرکت در این مدت برای رسیدن به حق و حقوق خود تجمعهای بسیاری را در مشهد برگزار کرده اند.  
 
در ماههای اخیر هیات مدیره جدید برای شرکت پدیده تعیین شد و رفع مشکلات و چالشهای این شرکت در این قالب دنبال می شود.

کلید واژه ها دستگیری - پرونده پدیده
منبع خبر ایرنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

علی
|
31شهريور ماه 1395
0
0
2 سال مردم را سرکار گذاشتید و فکر میکنید مردم باورتان دارند نه، مرگ به نیرگ تون
شما تا فشار نبینید حق مردم را نمی دید نزارید کار به اینجا بکشه که همه چیز بطور اساسی بهم بخوره و قابل جمع کردن نیست مردم را باز خودتان دور نکنید

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top