تاریخ انتشار: 22شهريور1395|22:35

| کد خبر: 192369

پیدا شدن جسد زن جوان بیوه در حاشیه رودخانه جنوب تهران / این زن با روسری خفه شده بود

وکیل ملت: پرونده مرموز قتل زن جوان پس از 13 سال با درخواست دختر این قربانی برای شناسایی قاتل، دوباره کلید زده شد.

پاییز سال 92 زن 34ساله ای که مادر سه فرزند بود به طرز مرموزی ناپدید شد.
شواهد نشان می داد این زن مطلقه با فرزندانش زندگی می کرد و آخرین بار وقتی از خانه خارج شده دیگر بازنگشته است و تلاش برای افشای راز ناپدید شدن زن جوان آغاز شد اما پلیس به نتیجه مطلوب نرسید و فرزندان قربانی دیگر پیگیر پرونده نشدند.
با گذشت یکسال از این ماجرا روشن شد جنازه این زن که باپیچیده شدن روسری دور گردنش خفه شده بود در حاشیه رودخانه ای در جنوب تهران پیدا شد اما چون پلیس هویت وی را شناسایی نکرد جنازه با دستور قضایی و به عنوان مجهول الهویه دفن شده است.
13سال از این ماجرا گذشت تا اینکه فرزندان قربانی بار دیگر پیگیر پرونده شدند و درخواست کردند تا دیه مادرشان از صندوق بیت المال پرداخت شود. آنها صبح شنبه 13 شهریور ماه در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی امین مقدم زهرا و با حضور دو قاضی مستشار در دادگاه حاضر شدند .
دختر بزرگ قربانی گفت: وقتی فهمیدیم مادرمان کشته و جنازه اش به عنوان مجهول الهویه دفن شده است این موضوع را از خواهر کوچکمان که در آن زمان خردسال بود پنهان نگه داشتیم تا این ماجرا در روحیه اش تاثیر بدی نداشته باشد. ما به خواهرمان گفتیم که مادرمان در یک تصادف رانندگی جان سپره است. اما حالا که خواهرمان بزرگ شده و به سن قانونی رسیده حقیقت را به او گفتیم و درخواست داریم دیه مادرمان از صندوق بیت المال پرداخت شود.
بنا به این گزارش، قضات شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پس از شنیدن اظهارات اولیای دم پرونده را به دادسرای امور جنایی برگرداندند و اعلام کردند چون در آن زمان تحقیقات درباره این پرونده تکمیل نشده و احتمال دارند با تکمیل تحقیقات قاتل شناسایی شود تحقیقات درباره این پرونده از سر گرفته شود.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top