تاریخ انتشار: 22شهريور1395|22:58

| کد خبر: 192376

اقدام عجیب مردان دوربین به دست با مرد رهگذر در تهران

وکیل ملت: مردان مرموز که در حال عکس برداری از شهرک غرب تهران بودند وقتی در برابراعتراض یکی از اهالی مجتمع مسکونی قرار گرفتند اقدام به ربودن این مرد کردند.

صبح چهارشنبه 17 شهرریور ماه امسال مرد پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ماجرای ربوده شدنش از سوی چند مرد مرموز خبر داد.
این مرد پیش روی بازپرس پرونده گفت: روز گذشته از خانه ام در مجتمع مسکونی غرب تهران خارج شدم و قصد داشتم به بیمارستان بروم که در محوطه شهرک و جلوی بلوک ساختمانی که در آن زندگی می کنم با چند مرد که در حال عکسبرداری و فیلمبرداری بودند روبرو شدم.
وی افزود: به سمت مردان مرموز رفتم و درباره عکس برداری هایشان سوال کردم که ناگهان آنها بدون هیچ مقدمه شروع به فحاشی با من کرده و به سمتم حمله کردند.
این مرد ادامه داد: آنها امان ندادند سوالم تمام شود و در یک لحظه مرا سوار بر خودروی پژویی کرده و در حالی که داخل خودرو با مشت به جانم افتاده بودند به بیرون شهرک حرکت کردند.
شوکه شده بودم و هر چه التماسشان می کردم بی فایده بود تا اینکه پس از کتک کاری و در حالی که قدرت حرف زدن نداشتم مرا در یک محله دیگر از خودرو به بیرون پرت کرده و به سرعت پا به فرار گذاشتند.
مرد شیک پوش گفت: وقتی به دادسرای ناحیه 5 مراجعه کردم با توجه به سناریوی آدم ربایی و ضرب و شتم پرونده ام را به دادسرای امور جنایی تهران انتقال دادند.
بنا به این گزارش، بازپرس پرونده دستور داد تا تیمی ازماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران برای ردیابی این مردان مرموز وارد عمل شوند.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top