تاریخ انتشار: 22شهريور1395|22:59

| کد خبر: 192377

عمل وقیحانه مرد با همسرش در آسایشگاه زنان بد سرپرست بهزیستی بوشهر

وکیل ملت: مردی پس از ورود مخفیانه به آسایشگاه بهزیستی در بوشهر، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و پا به فرار گذاشت.

این جنایت هولناک نیمه‌شب سه‌شنبه در یکی از آسایشگاه‌های زنانه بهزیستی در بوشهر رخ داد. ماجرا از این قرار بود که مدتی قبل زن جوانی به‌رغم داشتن 3فرزند، به‌دلیل بدرفتاری‌های همسرش به بهزیستی پناه برد و در نهایت به یکی از آسایشگاه‌های زنانه منتقل شد. این اتفاق اما باعث عصبانیت بیشتر شوهرش شده بود چراکه این مرد در نیمه‌های شب، درحالی‌که سر‌و‌صورتش را پوشانده بود، مخفیانه خودش را به محوطه آسایشگاه رساند و در گوشه‌ای مخفی شد.
دقایقی بعد، زمانی که همسر این مرد از آسایشگاه خارج شد تا به سرویس بهداشتی برود، مرد 34ساله به او حمله کرد و با او گلاویز شد. در نهایت نیز با چاقویی که همراه داشت 3ضربه به بدن همسرش وارد کرد و زمانی که کارکنان با شنیدن صدای فریادهای زن جوان بیرون آمدند، مرد جنایتکار آنجا را ترک و فرار کرد. به‌دنبال این حادثه ماجرا به پلیس و اورژانس گزارش شد اما ضربات چاقویی که به بدن زن 34ساله وارد شده بود، آنقدر عمیق بود که وی جانش را از دست داد.
در ادامه مأموران راهی خانه مرد جنایتکار شدند اما وی آنجا را ترک کرده و به مکان نامعلومی گریخته بود. دادستان عمومی و انقلاب بوشهر نیز در این باره به ایرنا گفت: باتوجه به اختلاف مقتول با همسرش و نداشتن مکان مناسب، اداره بهزیستی به‌تازگی مقتول را برای نگهداری پذیرش کرده بود که این اتفاق رخ داد. به گفته وی، تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت هولناک آغاز شده است.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top